Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A barátnőm tudatlanságból...

A barátnőm tudatlanságból akar fedeztetni macskák?

Figyelt kérdés
meg kérdezte tőlem hogy nem e pároztathatná az én kandúrommal a macskáját és mondtam hogy ivartalanítva lesz és kérdezget hogy a tesójával nem szapordik-e meg hogy mit csináljon ha szül hogy kezelje meg hogy szomszédba járkál a macskája kajáért pedig mindig van előtte csurig konzerv-el meg táppal a tálja van 3-macskája.amikor még nem volt a kis macska kérdezgette hogy a másik nm bántja e meg el hozzuk-e mondtam neki ne mert elsőnek a nagyot kezelje de el hozta.ez normális vagy nem?azt mondta a kis macskákat amiket nem viszinek el menhelyre adja tudok valamit tenni vagy hagyam?
2016. dec. 25. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a noé állatothon honlapját. Had sírjon picit. Vagy az illatos uti gyepit, most volt pénteken "nagytakrítás"
2016. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azért nem akarja ivartalanítani mert még nem szült a macskája.csak most tavasszal fog azt mondta.
2016. dec. 25. 19:42
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem akarja ivartalanítani mert még nem szült a macskája.csak most tavasszal fog azt mondta."


Reméljük nem is fog, és a barátnőd sem.

Nézesd vele néhány menhely honlapját, válasszon onnan macskát.

És igenis altatják az állatok, helyhiány miatt. Az ilyen felelőtlen emberek miatt telnek meg a menhelyek és van rengeteg gazdátlan háziállat.


Mégis hány éves a barátnőd?

2016. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
a barátnőm 14 éves
2016. dec. 25. 19:50
 15/20 A kérdező kommentje:
a kutyái állandóan kennelben vannak 1 héten max 1-2 viszi sétálni.
2016. dec. 25. 19:51
 16/20 anonim ***** válasza:

Három macska és minimum két kutya mellé minek akar még kölyök macskát?

Arról nem is beszélve, hogy a kutyákat folyamatosan egy zárt kennelben tartani állatkínzás.

A kutyának mozgás kell és erre nem elég egy óriási kert sem, nem hogy egy kennel..


Nyilván nem csak ő tehet az egészről, hanem a szülei is..

2016. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
le irtam neki hogy többet kéne foglalkozni az állataival erre irja kösz le rakja és el ment nem értem az ilyen embereket
2016. dec. 25. 19:56
 18/20 anonim ***** válasza:
A barátnőd hívja fel a közeli menhelyeket, hogy befogadnák-e a felesleges kiscicákat... ha már neked nem hisz.
2016. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Vidd el a barátnődet menhelyekre, hadd nézzen körül személyesen. Kérdezze csak meg a menhelyi gondozókat, mi a véleményük az ő kis tervéről. Sőt, gyepmesteri telepre is elviheted.

Nem kell egyszer sem "szülnie" (fialnia) a macskájának. Azelőtt kell ivartalanítani. Ha kiscicát szeretne, akkor tud örökbe fogadni. Minden tele van kidobott, gazdátlan cicával, a barátnődhöz hasonló emberek miatt.

2016. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ritka buta a barátnőd.

Nem kéne állatot tartaniuk, szaporítani főleg.

2016. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!