Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utcáról befogadok egy 4-5...

Utcáról befogadok egy 4-5 hónapos cicát, aki eddig nem volt oltva. Milyen oltások szükségesek neki?

Figyelt kérdés
Illetve milyen bolhairtót és féreghajtót javasoltok? Köszönöm szépen :)

2016. dec. 25. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Oltások: ferőző májgyulladás, macskaleukózis, "macskaparvo", calici vírus,leptopsirosis és veszettség

Féreghajtót majd az állatorvos ad neki megdelelőt :) 2 hetente járj vele féreghajtani, bolhairtó pedig attól függ mit szeretnél.. Nyakörv, spot on, spray, esetleg tabletta

2016. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3,5 hónaposan került hozzám, kidobott pici cica volt. Kapott két kombinált oltást meg két bolha és féregírtó spot ont. Mármint nem egyszerre csak az első pár alkalommal. Spot onból asszem broadlinet. A kombinált oltás ilyen koktél jellegű, van benne mindenféle tipikus betegség ellen vakcina. Ja és veszettség ellen is kapott oltást. Az enyém nem kijárós, így más ellen nem kellett beoltatni. Ha kijárós lenne, akkor még macska leukózis ellen kéne, ennyit mondtak. De ezt mind ők mondták, én úgy vittem oda a macskát az első napján nálam, hogy most találtam, és fogalmam sincs mit szoktak nézni rajtuk, de vizsgálják meg minden fontos dologra és adjanak valamit a bolháira. :D
2016. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oltás: kombinált + veszettség, esetleg leukózis is.

Féreghajtó: személyszerint a Drontal Cat tablettát javaslom

Bolhairtó: bármelyik jó lehet, elsősorban ezeket ajánlanám - Advantage, Frontline, Fypryst, Fipromax

2016. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!