Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy elzavarjam őket?

Mit tegyek hogy elzavarjam őket?

Figyelt kérdés

A lakásunk körül van egy csapat macska,egy kandúrnak van a közeli boltnál egy kis háza,sokan etetik. Szoktam simogatni,dorombol,

nagyon aranyos macska. Egyszer vittem neki sajtot. Csak az a baj,hogy a többi macskát ugye nyávogással,nagyon idegesítő nyávogással hívja ide,főleg este meg reggel. Gondolom hogy együtt vadásszanak.

Volt egy nő,akinek macskái voltak,elköltözött,

lehet hogy azok kóborolnak.

Mit tegyek hogy elzavarjam őket?

Apukám azt mondta,készít fából kígyóuborkát,hátha attól megijednek...



2016. dec. 31. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Készít fából kigyouborkat 😁😁😁😁😁😁😁

A macskát nem konkrétan az uborkától vagy a banántól ijednek meg, hanem hogy hirtelen ott van a megszokott helyen egy nem oda illő tárgy.


A kutyán is megijedt először a szárítol vagy egy új cserepes virágtól,de nem fog örökre attól félni.

Csak szokatlan volt neki, hogy a megszokott környezet változott.

2016. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor cuccolnak máshova, ha befejezik az etetést, addig nem. Tavasszal számítsatok sok-sok kis nyávogóra, mert vemhesülni fognak a nőstények.
2016. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg kaja van ott maradnak, de szolj már apudnak, hogy nekem is faragjon fából kígyó ubit de elemesre csinálja, ha rezeg ugy élethübb tuuuudooood;)
2016. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne adj nekik enni és ne simogasd őket.

Nem fognak megmaradni olyan háznál,ahol nincs kaja és szeretet.

2017. jan. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de menhelyre is bevihetitek,ha tuti kóbor
2017. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!