Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viselték a cicáitok a...

Hogy viselték a cicáitok a tüzijátékot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mieink teljesen jól. Nyárikonyhába bezárva a kutyussal teljes békében töltötték a szilvesztert. 7 cica 1 kutya:)
2017. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:)voltak egy páran a buliba a nyárikonyhában. A lényeg,hogy biztonságban voltak.
2017. jan. 1. 16:33
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Bezártam egy szerszámosládába,és felvittem a padlásra,nehogy baja legyen,így nyugodtan lehetett petárdázni az udvaron.

Különben jó hogy írod,mert már le kéne hozni,és adni neki tejet.

2017. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Goldim van és egy ivartalanított kandúrom,bezártam őket a melléképületbe,máskor is együtt alszanak éjszakánként,most az ajtót is bezártam.A cicus nem fél annyira a durranásoktól,de a cicus igen.Bátorították egymást.:)
2017. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kutyus igen...
2017. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
macskajaj volt
2017. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Utcáról befogadott fiatal kandúrunk van, szerencsére elég jól viselte :) Bár lehúzott redőnyöknél, zárt ajtóknál/ablakoknál is hatalmas volt a hangzavar... (Lakótelep ikerházakkal, sajnos a hang jól terjed a házak között). Néha-néha felemelte a fejét, egyszer pedig pont akkor robbantottak, amikor pisilni akart és akkor inkább várt még vele, de ennyivel megúsztuk :)
2017. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jól, aludtak a szobába nyugodtan, kussoltak egész éjszaka.
2017. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
A miénk sose félt a zajoktól, kerti cica, egyik évben se zártuk be, és sose volt semmi baja. Viszont most vettünk először tűzijátékot, és mikor meggyújtogattuk őket az udvaron, a macska állandóan oda akart menni levadászni őket, úgyhogy emiatt kellett őt bezárni.
2017. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom,hogy a macskákat annyira nem viseli meg ez a dolog.

Persze,ha valami barom állat peterdát dob be az udvarba,az nagyon is megijeszti szegény cicát.

De maga a tűzijáték nem nagy hatással van az enyémekre.

2017. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!