Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viselte a kutyátok a...

Hogy viselte a kutyátok a tűzijátékot?

Figyelt kérdés
A miénknek ez volt az első szilvesztere/újéve. Jól viselte nem ijedt meg. Még 8-9 körül kint sétáltunk vele, és ugyan kicsit sietett nem ijedt meg tőle különösebben. Mikor komolyabban elkezdtek tűzijátékozni mi is kimentünk kb fél órára, addig egyedül volt a házban. A ti kutyátok hogy viselte? B.U.É.K

2017. jan. 1. 01:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Buek neked is:) a mienk mar oregebb, ezert nagyon megijedt. Azt mondjak h ahogy oregszik a kutya annal jobban kezd felni a tuzijatektol es a villamlastol. Ez nalunk igy is volt, amikor eloszor ,,szilveszterezett" tok nyugisan birra. Idem mar be kellett engedni a hazba, nagyon felt.
2017. jan. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Esetleg akinek még mindig fél a kutyusa prbálja ki ezt:

[link]


Egy sálat kell rákötni. A mellkasánál kezded, csinálsz egy keresztet a hátán, utána a hasán és végül a hátán megkötöd. Azt mondják hatásos, nem mozog a kutya, egy helyben marad és elv nem fél annyira

2017. jan. 1. 02:17
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Én egy percig sem kockáztattam. Ahogy meghallottam az első durranást, jött be (18 óra körül). Most tettem ki, hogy végre elcsitult a hangzavar, mert kinti kutya, reggelre szétszedné a lakást, tovább meg nem bírok vele fennmaradni, akárhogy próbálok (ha nem lenne kutyám, az éjfélt se várom meg 😀). Remélem mostmár mindenki kipetárdázta-tüzijátékozta magát! Reggel pedig első dolgom lesz kimenni hozzá, és jól megölelgetni. Remélem nem lesz semmi baj.
2017. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Heló!


Megugatta a durrogást, kicsit dühítette - mintha csak a varjakat kergette volna -, ezen kívül minden a szokásos volt, koccintásnál felspanolódott, más nem volt.

2017. jan. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Békésen àtaludta. :)
2017. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

BÚÉK

A mi kutyánk elég jól viseli. Talán ez volt a 6. szilvesztere. Ugat és csóvalja a farkát. Felugrik az ablakba és ott nézi :D

Mi most voltunk sétálni a közeli parkban, de már nem nagyon van tüzijáték. Erre felé annyira nem szokás.

2017. jan. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
Boldog új évet! Az én kutyusomnak ez az 5. Szilvesztere és lehet csak én vagyok bolond de 1-2 évesen egyáltalán nem félt idén meg úgy vonyított az ajtóban mintha valaki nyúzná pedig akkor még csak egy-két kisebb durrantás volt. Tuti hogy rájátszik egy kicsit mert be szoktuk éjfélkor engedni amikor nagy a hangzavar. A házban is nagyon hangos a szomszédok körülöttünk állandóan lövik a tűzijátékot de bent a szobában meg úgy alszik mint a tej. Hangsúlyozom szinte ugyanakkora zajban. Csak okos és rájött ha vonyít akkor bejöhet a melegbe. :D
2017. jan. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Mint az őzike. Odadugja a fejét, kis szelíd, várja a simogatást. Te pedig nem tudod megállni, mert hurka teste van és őzike feje, mert ő csak egy kis tacskó!
2017. jan. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém eleve félénk,így odakint remegett,behúzott farokkal járkált,így idebent vártuk vele az éjfélt.A végére már el is aludt c:
2017. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 gooku válasza:
46%

Jól van, ez semmiség. Amúgy az volt, hogy beengedtük a folyosóra, és ott már tűrte.

BUÉK!

2017. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!