Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért követ a cica a hűtőhöz/s...

Fritzkó Mákiel kérdése:

Miért követ a cica a hűtőhöz/sétálni?

Figyelt kérdés
Nem tudom de a hűtőnél folyton csak akadályozza a táp eljutását mert próbálok nem rátaposni. Ha kimegyünk akkor meg alig bírja a tempót és tök lassan kell menni, nehogy kifáradjon. Picik a lábai és nem jön olyan gyorsan hosszútávon.

2017. jan. 3. 15:55
 1/5 anonim válasza:
Mert szeret, gondolom ehhez hozzá kell szokni
2017. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem aranyos egyedül apa utálja h "láb alatt van" csak az okát nem értem. Részéről nem sok értelme, meg ha otthon vagyok abban a szobában ahol a tányéra van akkor sokszor csak akkor hajlandó enni ha közbe simogatom és ha nem csinálom eleget befejezi a kajálást és nem folytatja ameddig nem elég.
2017. jan. 3. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Kölyök vagy felnőtt?

Hát Istenem, nem az eszéért kell szeretned, de hozzád nagyon ragaszkodik. Az ok az, hogy izgalomba jön attól, hogy most ő jön, most vele fogsz foglalkozni, rá fogsz figyelni, jó lesz neki, megtömheti a hasát, simit kap, stb. Lelkesedik.

2017. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hálás a figyelemért, és nem akar lemaradni egy csepp figyelemről sem!
2017. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tud élni 1 napot se figyelem nélkül az biztos valakivel mindig foglalkozik. Most húgomon alszik.
2017. jan. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!