Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezekben a hidegekben más is...

Ezekben a hidegekben más is beengedi aludni éjszakára a macskát?

Figyelt kérdés
Mármint azoknál a házaknál,ahol a macskák rendes körülmények között az udvaron élnek,most ott is beengedik éjszakára aludni a macskákat?(meg napközben is ezekben a hidegekben).

2017. jan. 9. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A macskák meleg éghajlathoz vannak szokva, még nyáron is mindig a napon sütkéreznek télen pedig nagyon hamar kihűlnek. Sajnos láttam már macskát halálrafagyva. Nem bírnak ki bármilyen hideget! A szüleimnek kinti macskája van, de télen napközben is beengedik a lakásba, éjszakára pedig lezárják a garázsba, van ott egy kazán és így ott nem fázik.

Ha nagyon nem akarod beengedni a lakásodba, akkor odakint biztosíts neki egy meleg helyet, hogy ne fagyjon meg. Ha attól félsz, hogy bekakil, akkor tegyél neki homokot vagy földet egy műanyag dobozba. Ha van előszobád, elég csak odáig beengedni. Szerintem felér állatkínzással és kisállatgyilkosságal ilyen hidegben éjszakára kinthagyni az állatokat, kutyát-macskát stb. egyaránt! (Nagyim a kispipiket is behozta télen a házba, egy itatósdobozba rakta őket és feléjük akasztott egy rossz pokrócot xD)

2017. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mi is beengedjük és nem csak éjszakára. Csak kíváncsi voltam,hogy mindenhol beengedik-e.
2017. jan. 12. 18:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindig bent alszik, de nyáron azért nap közben jóval többet van kint. Most inkább azt mondom, kiengedem néha pisilni. Pedig kóbor cica volt, hozzászokhatott volna a rideg körülményekhez, de olyan szinten kívánja a meleget, hogy még az se elég neki, hogy bent lehet a 20-22 fokos házban, egyenesen felmászik a meleg radiátorra. Szegénykét amúgy 5 kutya közé fogadtam be, és mivel őket se tárolom odakint, mostanában cicácskám sokat kuksol a cicahordóban, mert ha a kutyák bent vannak, az a legbiztonságosabb neki. Amúgy szereti azt is, de a radiátor tetejére így nem jut el. Múltkor már odavittem a cicahordót a radiátor mellé, de meggondoltam magam, azért nem szeretném ha hőgutát kapna.
2017. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!