Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki tud gyógyulni a macskám?

Ki tud gyógyulni a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves macskám,ivartalanított hím.1-2 éve vettem észre,hogy a hasán van egy picike dudor,elvittem orvoshoz,de az orvosi vizsgálaton nem lehetett kitapintani neki,így el kellett jönnöm. Ma azt a hírt kaptam rokonomtól(nála van a macskám ideiglenesen),hogy sokat hányt,nem eszik,vérvételen volt és kiderült,hogy daganatos és nem biztos,hogy meg lehet menteni szegényt...van valami esély,hogy meggyógyuljon? :c
2017. jan. 10. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs igazán esély rá, hogy meggyógyul, sajnos, ha tényleg daganatos.
2017. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és ha csak zsírcsomó?

ha műtik daganattal,akkor mennyi ideje van még? :cccc

2017. jan. 11. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó orvos mindent megtesz érte. Nem mond le róla még a műtét előtt.
2017. jan. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak zsírcsomó vagy jóindulatú daganat, akkor nyilván más a helyzet. Egyébként vérvizsgálatból ritkán derül ki, hogy rák-e.

Hogy mennyi ideje van hátra, az sok dologtól függ, magától a daganattól, milyen típus, hol van, mennyire előrehaladott, stb. Nekem műtét után három hónapra pusztult el.

2017. jan. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy áttétes e,ha mütéttel el távolítható és nem terjedt tovább szerintem van remémy, enyémének sajnos elég rossz helyen volt(az állkapcsán)így müteni sem lehetett, még három hónapot élt aztán el kellett altatni.
2017. jan. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jézusom:(

Holnap mégegyszer visszük orvoshoz,talán tud mondani valamit...

2017. jan. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!