Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám "beszél" hozzám?

A macskám "beszél" hozzám?

Figyelt kérdés

Nem szó szerint értem, hanem hogy képes erzekelni a hanglejtésemet vagy ilyesmi. Mert van hogy elkezd nyafogni es válaszolok h mondjuk "mivan szívem" vagy hasonló ramnez es visszanyavog mintha ertenem amit "mond" es amig válaszolok neki valamit akkor folytatja. Es par percig csinalja. Ráadásul az az aranyos mintha egy-ket válaszom után mintha gondolkodna es csak utána valaszol. Lehet hogy az o kis "nyelvukon" tényleg kommunikálunk?

Mert ha igen akkor úgy néz ki h semmi rosszat nem mondtam neki mert nagyon szeret engem! ;P



2017. jan. 9. 23:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
19%
Szerintem fogd vissza a metanfetamin vagy LSD fogyasztásodat...
2017. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%

Igen, "beszélnek". Macsekok tele vannak érzésekkel.Nem verbálisan beszélnek,hanem a nyávogásukban benne van az akkori pillanatnyi érzés.

Nálunk is a macsek rámnéz és a hangjából érzékelem,hogy szeret.

2017. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Majd igyekszem ;D de tényleg nem szo szerint értem. Van hogy megkérdezem éhes e erre o vissza nyafog, odamegy a kis tálkájához es var h adjak. De van h nem csinál semmit akkor is teszek es nem eszik belőle.
2017. jan. 9. 23:43
 4/15 anonim válasza:
66%
A fenti valaszolonak uzenem, hogy szerintem tul hamar megitelt! A cica nem ertik mit mondunk megis beszelunk hozzajuk. De ok em ertik hogy mit mondunk csak odafigyelnek arra ha beszelunk, mert felkeltjuk a figyelmuket. De nem sajnos a cicad nem erti amit mondasz csak megvarja mig befejezed a mondanivalod es megent nyavog. Viszont nagyon kedves toled, hogy igy szereted ot.
2017. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2 en is valami hasonlora gondoltam :) hogy a hangomban hall e valamit es nem a mondatban
2017. jan. 9. 23:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Ooh.. :( nem baj ha nem erti a gondoskodásból biztos érzi hogy szeretem :) es en is erzem tole hogy ragaszkodik hozzam
2017. jan. 9. 23:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy csomó szót is megért. Az alap, hogy a nevét, gyere, éhes vagy, adok enni, stb. ilyeneket megért.
2017. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Csak nehogy téged is rávegyen, hogy lányok fejét vágd le :D
2017. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában alapszavakat megértenek, és hidd el, ha szereted őt, és jól bánsz vele, akkor ő is biztosan szeret téged. :D
2017. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Az én cicám annyit már tud magyarul, hogy "takarodsz a k..." azt jelrnti, hogy menjen az asztalomról/székemről le. :)
2017. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!