Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a kék Brit...

Mit adjak enni a kék Brit rövidszőrűnek?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam hogy Whiskasban nincs sok hus, a Royal Canine pedig tul van istenitve, nagyon draga.

1) Melyik kaja fajtaval jarok a legjobban, ar-ertek arany?


2)Szeretnem hogy nagyon szép legyek a szőre, szoktak külön valamilyen vitaminokat adni? --


3) még olyan kérdésem is lenne hogy ki milyen aranyban ad nedves-szaraz tapot a macskanak? (a szaraz tap es a nedves tapban ugyan annyi ertek van, de a tobbet kell hogy megegyen a nedvesbol mivel a 70%-a víz. A szaraz pedig azert jobb mert egeszsegesebb a fogaknak, de nem jo a vesenek mert lehet a macska nem fog sokat inni kulon, jól mondom?)


4)Egyébként milyen időközönként kell adni a macskának,

5)és mi a különbség a kolyok es felnott macskatap kozott? Nagyon köszönöm!


2017. jan. 14. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Royal canin szárazat adok neki, amitől szép fényes a bundája, az egész nap elérhető helyen van, akkor eszik amikor akar, ha elég vizet iszik nem árt a veséjének, de ezt egy egészséges cica úgy is érzi, hogy mennyit kell inni mellé, a whiskasban valóban szinte alig van hús, nem a legjobb, de én szoktam adni a prémium táp mellé nem olyan veszélyes, főleg,ha váltogatod a nedvest pl egyik nap realnature(nem olcsó,de magas a hústartalma) másik nap whiskas utána pl félix aztán megint jó minőségüt,amúgy is hamar megunják ha mindíg ugyanazt adod. Így olcsobban kijössz még is zömébe prémiumon eteted. A kölyök cicáknak gyártott termékeket az ő fejlődésükhöz.mérten bizonyos összetevőkből többet tesznek a tápjukhoz, de én pl van néha hogy azt is adok pl whiskasból a felnött cicámnak.
2017. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Mondjuk abban nem ertek egyet hogy a cicak tudjak mennyit kell inni! A hazi macska őse sivatagi eghajlaton fejlodott ki, igy nem isznak sokat, es pont ezert szokott sok vese es hugyuti betegseg lenni!
2017. jan. 14. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is royal canin szárazzal etetem a cicát, gyönyörű fényes a bundája,egész nap előtte van,akkor eszik amikor szeretne. Nedvesből én se veszek prémiumot gourmet perle-t eszik, egy zacskóval egy nap, inkább csak a folyadékpótlás miatt.Hetente többször kap csirkét(mell,szív,zúza) ezeket két hétig fagyasztom a biztonság miatt, majd leforrázom és félig nyersen kapja meg a cica. Egyébként isznak a cicák(mégha nem is sokat) de érzik ha szomjasak nyugi.😊 Nekem is brit macskám van, 1 éves koráig royal kittent evett, majd a royal hair$skin care szárazra váltottunk, ez direkt szőr és bőrtápláló, azonkívül savanyítja a vizeletet tehát ivartalanított macskáknak is megfelel. Olyan budás egyébként,hogy én még sosem láttam a bőrét.😃
2017. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es most is hasznaljatok a skin and hair care tapot? Valtogatjatok a royal canin es a nedves tappal?
2017. jan. 14. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Most is ezt kapja a cica minden nap, és vagy alutasakost vagy pedig húst kap mellé.☺
2017. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Én whiskast és Royale canin szárazat adok neki!Szerintem kell mellé neki a nedves is!Árértékbe pedig azt ajánlom hogy vegyél egy 10kg os royale canint és azzal kijössz egy darabig?
2017. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!