Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szelíditsek meg egy...

Hogyan szelíditsek meg egy nagyon vad macskát?

Figyelt kérdés
A párom kb egy hete hozott haza egy 10 hónapos cicát, ami istállóban és szabadban élt. Ember még nem fogta. Elhozni is úgy sikerült, hogy egy kutyahordozóba tettek kaját, majd amikor belement rácsukták az ajtót. Az apósom megfogta kesztyűvel de majdnem leharapta az ujját. Iszonyatosan bevadult. Jelenleg nálunk is istállóba van. Csináltam neki meleg alvóhelyet, mindig kap enni, inni, de azóta nem láttuk amióta oda tettük. Eszik-iszik rendesen. De nem tudom, mivel tunám elérni, hogy legalább előjöjjön. Köszi előre is a válaszokat.

2017. jan. 16. 19:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A kuckót már megcsináltam neki, mikor hozzánk került, de a jelek szerint nem volt benne. Érintetlen. Egy cicahordozóról leszedtem az elejét, tett bele meleg cicaplédet és letakartam egy törölközővel.
2017. jan. 21. 06:04
 12/14 anonim ***** válasza:
(megint a 2-es vagyok)Az ennivalója ott a hordozó mellett?Esetleg bele is rakhatnál valami jutifalait.Hátha úgy bemegy és megtetszik neki.Egyébként van valami változás?
2017. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van változás. Az ennivaló a kuckó mellett. Folyamatosan beszélek neki. Van, látom hova bújt akkor odamegyek, de most legutóbb már ugrásra készen állt, szóval egy kicsit megijedtem. Mindig kajával közelítem meg, hogy lássa tőllem van.
2017. jan. 22. 08:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik,h neki több idő kell,e ne add fel.:).Nem hinném,h megtámadna,főleg,ha van menekülési lehetősége.
2017. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!