Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eleget adok neki enni?

Eleget adok neki enni?

Figyelt kérdés
A cicám kb 5 6 hónapos lehet. Reggel kap 100gr-ot és ott hagyok neki szarazat. Ha hazaerunk akkor is 100 grammot 5 6 körül. Olvastam hogy 2x de azt nem találtam hogy mennyit. Nem akarom eheztetni. Mindig mikor adok neki megbolondul annyira falánk. És sokat kakil napi 2 3 kb. Köszi előre is

2017. jan. 17. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen táppal eteted? A száraztápokon rajta szokott lenni az adagolás súly alapján.
2017. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb.én is ennyit adtam mikor ennyi idős volt,ha látod sok neki,pl ha kevesebbet mozog akkor sok lehet neki, szóval ha hízni kezd csökkents az adagon, vagy játsz többet vele.
2017. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Whiskas friskies. Nem szoktam meregetni de nem dagi csak látom rajta hogy mielőtt adok neki megbolondul annyira ehes
2017. jan. 17. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a tápoknak szinte semmi tápértéke nincs, csak agyon vannak reklámozva, és tele vannak nyomva ízfokozóval, azért van megőrülve érte. Ráadásul drágák is, hasonló áron lehet már kapni normális tápot is.

Jó minőségű tápot arról lehet felismerni, hogy a hús van benne a legnagyobb százalékban, nem pedig a gabona. Ilyenek pl.: Happy Cat, Orijen, Acana

2017. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá, hogy kiskorában a cica többször kakil naponta. Ez teljesen normális. Majd elmúlik.

Ha az a 100 gr aszpikos, akkor megértem a macskát, az félig aszpik, meg van benne 4% hús. Előzővel értek egyet. Száraztápon és a konzerveken is (a normálisokon) rajta van az adagolás, életkor-testsúly-gramm.

2017. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!