Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Tigerino...

Mi a véleményetek a Tigerino Crystals macskaalomról? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Ti hogyan használjátok és mennyi ideig elég? Nagyon széthorja? És nem megy bele a cica tappancsai közé? Mennyiért és hol szoktátok megvenni? Köszönöm szépen a válaszaitokat.

2017. jan. 19. 16:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom miért, de pár hónapja valahogy eltűnt a polcokról... csak nagyon ritkán találok ilyet :(
2017. jan. 22. 18:41
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]


Emlékeztem, hogy láttam a márkát. Ott van közte, kép is van róla.


A kajánk:

Régen Trainer szárazat és Trainer konzervet ettünk. A szárazat nem ajánlom, a felnőttben rengeteg a zöldség. A konzervet most is esszük, kicsit már én szeretnék váltani, most ráadásul még drágább is lett, amúgy is az volt. A gyártó azt írja, hogy emberi fogyasztásra alkalmas húsból készül, ami nem rossz, mert az állateledelek minőségi követelményei nem túl magasak. Amúgy állatorvostól veszem. Cica szereti. A zoopluson csak csirkés van.

Most a "Royal Canin ízű" Royal Canin szárazat esszük (Outdoor 30) Trainer konzervvel. Mostanában sokszor írják itt, hogy túl van lihegve a Royal Canin, amúgy igen, szerintem is.


Érdekel a Grau konzerv gabonamentes ínyenctál

[link] ez, de még nincs tapasztalat.

És érdekelt volna a Purizon száraztáp, ugyanitt, gabonamentes, nem drága, de mindben van hal. Úgyhogy nem valószínű.

A fressnapfben van egy saját márkás tápjuk, az elején mikor kerestük a megfelelőt annak a konzervjét is ette, ez az. Mintha akkor olcsóbb lett volna. Egész jól néz ki, mint a löncshús, amit konzervben mi eszünk. (Real Nature).

[link]


Mással nincs tapasztalatom.

Itt az oldalon gyakran ajánlják az Acanat, Orijent, Porta21-et, még annak utána akarok nézni, ezek gabonamentesek. Ezek amit így megjegyeztem, sok ilyen kérdés van.

Időnként leülök és nézegetem újabban a tápokat, csak nem mindig van türelmem összetevőket olvasgatni.

2017. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!