Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicáim csak akkor érzik jól...

A cicáim csak akkor érzik jól magukat, ha körém telepednek, miért csinálják?

Figyelt kérdés
Ha leülök vagy leheveredek, na meg éjszakánként folyton mellémfekszenek, és azt élvezik, hogy egy kupacban van mindenki. Ha átmegyek egy másik helyiségbe, akkor követnek, és akkor is megpróbálnak mindig a közelemben vagy egyenesen rajtam szunyálni, vagy csak rámülni, és onnan nézni ki a fejükből :D Mi ennek az oka?
2017. jan. 23. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Aranyosak
2017. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
De cukik! Bárcsak nekem is lenne ilyen cicatársaságom!
2017. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem a kutyám csinálja ugyanezt. :)
2017. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan szeretik a meleget és a közelségedet, valamint egymásét. Szeretnek, nincs ezen mit túlgondolni. :) Nagyon cukik lehetnek.
2017. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%

Ne legyenek illúzióid, csak a tested melege kell.

A Macskának elég fázós a mancsa.

Próbáld ki, hogy felmikrózól ilyen fűthető zselét, vagy ha van elektromos takaród akkor bekapcsolod neki.

Arra fog telepedni mert az ad neki meleget.

2017. jan. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Vannak ilyen ragaszkodó természetü cicák kedvelnek, biztos te eteted őket, ha ott vannak ahol te tudják, hogy csak jóra számíthatnak tőled, fincsi falatokra, simire.
2017. jan. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A cicák általában követik a gazdijukat. Az én macskám is folyton követ, de ő egy kis úrinő, hozzá akármikor nem lehet érni, viszont muszáj ott lennie, ahol én vagyok. Még a fürdőbe is mindig követ, általában a vécé tetején ül, és várja, hogy végezzek. :D Este néha rámdől egy kis simiért, vagy bebújik a takaró alá a lábamnál.
2017. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Szerintem is nagyon jópofák, akármiért is csinálják :)
2017. jan. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!