Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hete kellett volna visszavin...

2 hete kellett volna visszavinni ismétlő oltásra a macskámat, baj ha csak a jövő héten tudom vinni?

Figyelt kérdés
Valami kombinált oltásra dumált rá a doki a múltkor pedig csak a veszettséget akartam eredetileg és most nincs rá pénzem, hogy vigyem. Ugye nem baj, ha később kapja csak meg? Egyébként nem kis macska, már 5 éves.
2010. máj. 6. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma, de mindenképp vidd vissza amint tudod!
2010. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igazából az a lényeg,hogy 10 nap kell elteljen a következő oltásig.Jól tetted,hogy kérted,ez a cicát védi,míg a veszettség,inkább minket!Jövőre már 1 szuriban megkaphatja .Így jóval olcsóbb lesz,és te is nyugodtabb leszel.
2010. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam, mint te, nem volt akkor pénzem, és egy hét múlva vittem. nem volt baj.
2010. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2010. máj. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!