Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bent levő kullancsokat is...

A bent levő kullancsokat is megöli a frontline?

Figyelt kérdés
Cicámban ma reggel vettem észre, hogy a lábújjai között van egy kullancs. Sehogy nem tudok hozzáférni, hogy kiszedjem.
2010. máj. 6. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
csipesszel ;)
2010. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy megpróbáltam, de most már ott tartunk ha meglát, és leguggolok mellé, akkor már fut is el, mert tudja, hogy mit akarok, ha véletlen sikerül megfogni akkor meg harap, karmol. Mindig kapja a frontline-t, most pár napot csúsztam vele, mert nem volt a patikában. Nagyon rossz helyen van neki. Azt meg tehetem meg, hogy egy ovatlan pillanatban, ha nem veszi észre odanyúlok a csipesszel és megrántom ( amint hozzáérnék már futna is, akkor meg lerántom a körmét is).
2010. máj. 6. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Frontline Combót használsz? A sima Frontline a bolhák ellen véd, Combo a kullancs ellen is. Elvileg, a benne levőnek is el kellene pusztulnia, tehát a kullancsnak ki kellene esni. Én már attól tartok, hogy a kullancsok egyre szívósabbak, és nem akarnak megdegelni. Nem irigyellek. Kutyám és macskám is van.
2010. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindig úgy kérem a patikában hogy kullancs elleni oldatot macskának, sima frontline-t kapok. Már lassan 1 éve ezt adom neki, és nem is volt bent kullancs. Remélem tényleg elpusztul a kis dög.
2010. máj. 6. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Legyetek ketten, de egyedül is megkisérelheted....

Betekered egy erős takaróba, vagy olyasmibe, csak a lábát hagyd elöl. és már ki is szedheted a kullancsot. Kullancs csipesszel gyorsabban is megy

2010. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, a tavaszi, őszi szezonban figyelj oda, hogy nem egy hónap a csepp ideje, hanem 4 hét. Sokszor számít pár nap is.
2010. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem egy hónap, hanem 4 hét?
2010. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!