Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a kb 6 hónapos fiú cicám...

Ha a kb 6 hónapos fiú cicám gyakran kidugja a kis kukacát és gyakran ugrik rá a másik fiú cicára, akkor az azt jelenti, hogy itt az ideje az ivartalanításnak?

Figyelt kérdés
Jelölgetni még nem jelölget, de nem is szeretném megvárni, tehát mindenképp hamarosan elviszem ivartalanítani :)
2011. jan. 31. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg kezd ivarérett lenni.
2011. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pontosan.
2011. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
nem értem miért akarod ivartalanítani...én a helyedben kitenném a lakásból úgy is kandúr, nem lesz több macska belőle
2011. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
első kettőnek köszönöm, utolsóra inkább nem reagálok
2011. jan. 31. 14:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként is szoba cicák, nem tenném ki a kis puha testecskéjét a hidegbe :( Most is az ágyban alszik a kis cikoszka :))
2011. jan. 31. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
De én sem értem, hogy akkor minek ivartalanítani. Most tényleg nem azért, hogy beleszóljak! De miért? Mert veszekedne a két hím?
2011. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol éltek ti? :S Talán azért kell ivartalaníttatni, hogy ne árassza el az egész lakást a tömény macskahúgyszag, az ivaros kandúr ugyanis ész nélkül jelöl és spriccel! Másrészt azért, hogy ne szenvedjen attól, hogy nem tud párosodni... Ráadásul az ivartalanítás kizárja az esélyét a here- és prosztatamegbetegedéseknek.
2011. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Fura..azt mondtad nem reagálsz és mégis megtetted...hmmm... pedig én józan értelmes és racionális magyarázattal szolgáltam, egyébként ne sértődj meg, de én nem tartanék háziállatot a lakásban főleg nem az ágyamban. Megismertem olyan személyt neten keresztül aki a tacskóját az ágyában tartotta sőt még ott is fialt meg az állat...egyszóval félek a háziállatok lakásban tartásától mert tele vannak galandférgekkel, természetesen nem sértegetni akarlak, pusztán a véleményem mondtam el a témáról:)
2011. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ivartalanítsd, a macska is jól jár. :)
2011. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, egyértelmű, hogy mik az előnyei a macska ivartalanításának, ez nálam nem is kérdéses :)

Igen valóban reagáltam, nem tudtam megállni. Egyébként nem értem, ha nem szereted az állatokat, miért olvasgatod ezt a fórumot? Hmmm? Egy oltott, féregtelenített macska tisztább sok embernél, talán nálad is tisztább :P Na de nem megyek bele jobban a primitívkedésbe :)

2011. jan. 31. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!