Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye, hogy megver a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye, hogy megver a barátom? Vannak néha olyan pillanatai, mikor ha ideges, üti a falat.

Figyelt kérdés

Egyszer előttem ideges lett, mert menni akartak kocsmába a haverjaival, és lemondták. És földhöz csapta a telefonját, aminek betört a kijelzője.

Ha ideges becsapja az ajtót, és kimegy. Ha valakivel veszekszik, és már nem tud mit csinálni.

Egyszer betört a szobája ajtaján az üveg, mert valamin összeveszett a tesójával, és rácsapta!


Van rá esély, hogy egyszer majd engem fog a földhöz csapni/vagy az arcomba csapni az üvegajtót ha ideges lesz, és én leszek a legközelebb hozzá?



2014. jan. 5. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet igen lehet nem
2014. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon is úgy hogy menekülj kérlek amíg nem késő :( F23
2014. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldd idegorvoshoz a gyagyást.
2014. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd, alapban nekem is vannak ilyen beteg pillanataim,amikor beleütök ebbe abba. De a barátnőmet soha nem bántanám mert Nő,és szeretem (bár most nincs senkim.)

De Ő nem kizárt h előbb utóbb nem neked fog levágni egyet.

2014. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy kocsmázás miatt tönkrevág egy telefont? Gratulálok...


Egyszer gondoljon valami rosszat rólad, kapni fogsz...


Nagyon is esélyes, hogy beállsz azok közé, akiket már jól megütött a pasijuk

2014. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
idegbeteg. igen
2014. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele sms-ben! Bár a szakítást személyesen igazságos csinálni, de így legalább biztos, hogy nem esik bántódásod!
2014. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én osztom a 4. kommentelő véleményét.
2014. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt középiskolában, egy hasonlóan agresszív osztálytársam.

Jelenleg a börtönbüntetését tölti, mert megölte a barátnőjét.

2014. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak ilyen pillanataim,de sosem jutna eszembe,hogy a barátnőmet bántsam,de persze nem vagyunk egyformák és lehet a barátod nem ilyen,főleg ha elég sűrűn vannak ilyen pillanatai,vagy épp minden apróságon ideges lesz,mert akkor tényleg szakíts vele.
2014. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!