Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskam hanyt? (reszletek lent)

A macskam hanyt? (reszletek lent)

Figyelt kérdés

#macska #fehervalami
2017. jan. 28. 22:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Upsz veletlenul kiirtam igy magaban, szoval mar reggeltol vagy 3szor hanyt ilyen sima feher valamit, de csak nagyon keveset.. Aztan egy 2-3 oraja adtam neki csirkemellet amit megevett, es egy 4-5 percre ki is hanyt.. Most adtam neki megint, es egy kis tejet is.. Es megint kihanyta az egeszet ugy ahogy van.. Szokasa az ilyen egy honapban egyszer mindig csinal ilyet..Virust nem nagyon hiszem hogy elkaphatott mert hazi macska soha eleteben nem volt meg kint. Hetfon tervezem orvoshoz vinni.
2017. jan. 28. 22:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tejet adtál neki? Lehet attól.. A macskák érzékenyek a tejre.
2017. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami baktérium vagy vírus lehet. Akkor is elkaphat bármit, ha szobacica, hiszen az utcáról sajnos bármit bevihetsz a cipőtalpadon.

Érdemes rendszeresen féreghajtózni őt, annak ellenére hogy nem kijárós, illetve vitamint, immunerősítőt is kaphat. (Én pl. Béres Minera Cseppeket szoktam nekik venni.)

Az orvos jó ötlet, valószínűleg antibiotikumot fog adni a cicának.

2017. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szőrt szokott hányni? Akkor is szoktak ilyen hányósak lenni, amikor a szőrgombócot akarják kihányni.
2017. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy szort szokott-e hanyni, de lehetseges mert a napja 90%-kaban tisztogatja magat, es nagyon hullos szore van, konkretan ha hozza ersz az egesz kezed tiszta szor lesz.
2017. jan. 28. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Van neki macskafű bent? Vagy szokott szőroldó pasztát kapni? Ha nem, akkor valószínűleg a szór okozza a bajt. De jó lenne ha állatorvos látná, ő meg tudná mondani nem más okozza-e.
2017. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a felalmozódott szőrlabdákat próbálja fel öklendezni, de holnap azért nézesd meg dokival, cicafű mindíg legyen otthon neki, mivel nem kijárós, a szőroldópaszta is jó ilyen helyzetben.
2017. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!