Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! A macskám kiszáradt....

Segítség! A macskám kiszáradt. Pipettából adtam neki vizet, kb.30 ml-t már lenyelt. Ez elég lesz neki a túléléshez? Vagy mindenképp infúzió kéne neki?

Figyelt kérdés

Mármint, milyen gyorsan szívódik fel a gyomrából a víz? És elég hatékony ez a fajta vízbevitel ebben az állapotban?

Nemrég jöttünk el az állatorvostól, mert beteg. Ő nem vette észre. Itthon viszont amikor beadtam a gyógyszert neki, teljesen rugalmatlan volt a bőre, és csak feküdt, nem is tiltakozott mint máskor.


2017. jan. 30. 23:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicus?
2018. febr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Pár nappal később elaltattuk. :(

Pont ma 1 éve...

2018. febr. 3. 00:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
2018. febr. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon hiányzik.

2018. febr. 27. 06:07
 15/17 anonim ***** válasza:

Elhiszem!

Az altatás végül az miatt volt ami a kírásod volt?

2018. febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem amiatt.

Nagyon súlyos veseelégtelensége volt, és teljesen legyengült már a szervezete. 1,5 kilósra fogyott, csont és bőr volt, semmit nem evett, csak feküdt egy helyben, én nyomtam bele az ételt, de az is csak szenvedés volt már neki, mert tele volt fekélyekkel a szája. Úgy láttam, hogy már nem akarta folytatni már tovább, ezért inkább elengedtem őt.

2018. febr. 27. 08:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Szegény :( most már biztosan nem szenved. Te mindent megtettél érte amit lehetett.
2018. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!