Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vírusos megbetegedés, legyengü...

Vírusos megbetegedés, legyengült szervezet a cicámnak. Hogyan tudok segíteni rajta míg itthon van az orvosi kezeléseken (injekciók, infúzió) kívül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hét hónapos fiú cicám van, amit lakásban tartok. Sajnos néhány napja egyre azt vettem észre, hogy étvágytalan, alig mászkál, játszani nem is játszik, csak fekszik, alszik, nézelődik stb. Mostanra már az is kiderült, hogy a gyomrával volt baj, már néhány napja hányni is szokott, inni iszik vizet maximum, enni semmit se kíván. WC-re kimegy rendesen. Ma vittük harmadjára állatorvoshoz, első nap infúzió, és röntgen(azt hittük lenyelt valamit, mert egyik hányásában egy hosszú fekete szőrszál is volt), de nem láttunk semmi rosszat a képen. Másodszor és harmadszor pedig csak injekciókat és infúziót kapott :-( Ma a két szeme is könnyezett. Legutóbb vírusos megbetegedést állapított meg a doktornő. Még vinni kell vissza, de amíg itthon vagyok vele, addig hogyan tudnék segíteni rajta? Volt hasonló betegsége valaki cicájának? Hogyan gyógyult meg? Ugye az infúzió stb. sokat segít rajta?
2008. jan. 2. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Létezik cicáknak való BÉRES CSEPP- én adtam, amikor a cicám nagyon le volt gyengülve. Attól megerősödik egy kicsit, étvágyat csinál, stb. Ártani biztos nem árt!!! Vagy egyszer műtét előtt multivitaminos pasztát adtam neki. Ilyesmivel biztos nem ártasz neki, talán még használ is! Nem tudom, nálatok milyen kisállatfelszerelés- boltok vannak, nálunk ott lehet ilyesmit kapni, vagy állatpatikában. Sztem próbáld meg!
2008. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!