Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú vagy lány cicát vegyek?

Fiú vagy lány cicát vegyek?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Volt már lány macskám , aminek problémái voltak a szüléssel és a lánytól ezért félek. A fiú pedig mindig kiszökik a lakásból és elcsavarog, hiába heréltettem ki. Szerintetek ?
2010. máj. 6. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Kandúrt. Nem csavarog el, ha kasztrálva van, enyém azóta csak a tetőre megy ki, előtte hónapokra eltűnt persze. Szerintem a kandúr aranyosabb, eddig csak nőstény macskáim voltak (kb 15) és ő az első kandúr. Egy nősténnyel sem kerültem ilyen kapcsolatba, mint vele. Nagyon beszédes, kedves és ragaszkodó (mióta kasztrált). Bár sose jelölgetett ivaros korában sem és nem voltak idegesítő szokásai, ezért azok nevében nem tudok nyilatkozni, akiknél összefröcskölik az egész lakást.
2010. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen lány. Ivartalaníttasd fél évesen és teljesen gondtalan lesz vele az élet. A kandúr szökdöső, jelöl, erősebb a vizelet szaga.

Bár lehet kandúrt is venni, de mindenképpen ivartalanítva.

2010. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fiú-Kan az azért jó hogy nem vissz haza kismacskát

Lány-Nöstény az azért jó hogy lesz kismacska

(Én nekem kan lesz)

2010. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
És - gondolom - IVARTALANÍTTATOD!!! Mert nem akarod, hogy annak a cicának, amelyiket annyira fogsz szeretni, az összes kis ivadékát agyonnyomják, vagy gyomorfertőzésben és egyéb betegségekben pusztuljanak el...ugyebár. :)
2010. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem ivartalanított kandúr van, de volt már nőstény is.


A mostani időben ivartalanítva lett (mikor befogatam), nem jelölget, játékos, nagyon ragaszkodó, bújós, beszédes.

Tudom hogy mindenki nőstény macskát szeretne valamiért (gondolom az ivaros hímek jelölgetése miatt), de szerintem a kandúrok ugyanolyan aranyosak, ha nem aranyosabbak. Megfelelően kell etetni és sokat játszani velük és akkor el sem híznak. Szóval én is az ivartalanítás mellett szavazok - még egy kóbor cicát nem tudok befogadni hiába szakad meg a szívem értük :(

2010. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Azta micsoda bunkók, vannak itt.... tisztelet a kivélnek.

Én csak egy kérdést tettem fel , aztán itt jön az ész osztás. Ki mondta, hogy nem akarok mondjuk kiscicákat idővel?!!!

Nekem volt már ivartalanított kandúrom és ugyan úgy csavargott, alig lehetett bent tartani a lakásban.

A normális válaszadóknak köszönöm a tanácsot.

2010. máj. 9. 14:50
 17/18 anonim ***** válasza:
40%
szerintem lány cicát azok hozád bujnak,sokal ragaszkodobak a fiuk el csavarognak,mindig véresek mert verekednek,egyfojtába mennek minden nap stb még az ivartalanitott is :)a lány cicában az a rossz hogy szülnek egyfojtába de ha ivartalanitod akkor nem csavarognak:)
2010. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%
utolso vok megint a hím cicát is szeretem de nekem nöstény van és nem rég hozta világra 5 cicusát és hihetetlenül arik:)és az én macskám soha nem ment ki pedig az ablak nyitva nap mint nap és még is minden fiu teccet neki hanem a fajtatiszta szibériai és még most is puszilkodnak reggelente ,pedig nem tüzel a cicám:)nagyon cukik kis szerelmesek
2010. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!