Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha folyik a macska nyála es...

Ha folyik a macska nyála es furcsan viselkedik akkor veszett lett?

Figyelt kérdés
van hogy a semmit uldozi. most az elobb meg ulok az agyon s elkezd felem rohanni csak ugy, azt hittem megtamad ugy megijedtem, meg nagyon szomoru alig eszik sosincs jokedve, ki szoktuk engedni, nincs beoltva, 7 éves, nosteny

2017. febr. 2. 17:25
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
79%

"de nincs ivartalanitva s lehet hogy hianya van, de majd vhogy megoldjuk"


Na ezt felejtsd el gyorsan. A macskáknak a tüzelés és a párzás szenvedés. Valamint az ivaros nőstény méhgyulladást is kaphat a folyamatos tüzeléstől.


Megoldjátok... Kíváncsi lennék arra a megoldásra.

2017. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
70%

Csak tudnám, minek kell az ilyen embereknek állat...

Amúgy meg lehet mérgezéses tünet, vagy ínygyulladás, de teljesen mindegy, úgysem fogjátok orvoshoz vinni, mert felelőtlen hülyék vagytok.

2017. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
ugyse a ti macskatok, nehogy agyverzest kapjatok mar, meg itt kiforgasatok a szavaim ugy csinaltok mintha haldoklana vagy vmi kozbe meg nem. kint egereszik most is.
2017. febr. 3. 14:31
 34/51 anonim ***** válasza:
97%

kérdező, mit nem lehet azon érteni,hogy egy egészséges macskának nem folyik a nyála és eszik rendesen? nem bágyadt stb..

a tiédnek nyilván van valami baja, de így senki nem fogja kitalálni,erre van az állatorvos.

Ha nem viszed el a te dolgod, de akkor ha meghal a cicád,utána ne nagyon erőltesd az állattartást.

felelőséggel jár..

2017. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
82%
Igen, érdekes módon amikor orvoshoz kellene vinni, akkor hirtelen kutya baja se lesz, hogy mindenképpen megúszd az orvost... Általában a magadfajták mindig ezzel a kifogással jönnek. Én se javaslok több állatot, internetre persze van pénz, de arra hogy egy párezer forintos vizsgálatot kifizess, arra nincs...
2017. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
pedig eskuszom hogy most jobban lett, am sztem megserulhetett macskabunyoban, es azert volt rosszkedvu, fajtak a serulesei, mert ideges volt ha hozzanyultam ezert gondolom.
2017. febr. 3. 16:34
 37/51 Ignis Subdialis ***** válasza:
17%

Sokan nem tudják feldolgozni azt a tényt, hogy a hermetikusan lezárt nagyvárosokon kívül is van élet, és hogy igen, akár fogyóeszköz is lehet egy macska. 7 év az egészen szép idő, valószínűleg nincs forgalmasabb út a környéken... Vajon melyik a jobb, kinyírni állandóan egy csomó cuki kismacskát, vagy egyet-egyet néha megmenteni akkor is, ha nem tudod vállalni az állatorvost? Mellékesen a nagyvárosi állatorvostársadalmon kívüli állatorvostársadalom esetenként szemberöhög, ha egy macskával érkezel (különösen ha egy már említett forgalmas út mellett laksz), ők disznókkal, lovakkal és "ilyesmi" állatokkal foglalkoznak inkább, nem a hörcsögöddel, más világ ez, nem ovi.

Mindazonáltal ha a macsek jobban lett, akkor az eléggé pozitív, a veszettség nem mániás depresszió: nincsenek jobb és rosszabb periódusok, csak rosszabb és még rosszabb van. Talán felhasználta egy életét a kilencből. :D

2017. febr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
egyetertek, vegre egy ertelmes ember.
2017. febr. 4. 08:01
 39/51 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, te miről beszélsz? Csak mondom, hogy a szüleim külterületen laknak (tehát még csak nem is faluban, hanem kint, egy szőlőhegyen). Mikor még otthon laktam, meglepő módon mégis meg tudtam oldani a macskám orvoshoz szállítását (betettem a hordozóba, kisétáltam a buszmegállóba, és buszra ültem vele) és nem egy "hermetikusan lezárt nagyváros"-ba vittem el, hanem a legközelebbi kisvárosba (Tapolcára, ha nem hiszed el, hogy tényleg kisváros), érdekes módom az állatorvos nem röhögött ki, hogy macskával mentem, ugyanis a felelős emberek képzeld el szokták vinni a macskájukat is állatorvoshoz. A rendelőben több macska is volt rajtunk kívül. Úgyhogy ennyit a te nagyvárosi elméletedről...

A lényeg, hogy még az isten háta mögül is el lehet juttatni a macskát orvoshoz, csak ugye akarni is kellene, nem csak kifogásokat keresni.

Kérdező, gratulálok, hogy annak az egy embernek adsz igazat, aki a másik 20-al ellentétben azt javasolja, hogy nem kell a macskának orvos, ez mindent elárul rólad...

2017. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
96%

Csatlakozva az előttem szólóhoz, kisvárosban nőttem fel, ahol az állatorvos főleg haszonállatokat kezelt. De soha nem röhögött ki, amikor macskát vittünk hozzá. Akkor még nem volt szokás a macskákat oltatni, meg chip sem került beléjük, de ha betegek voltak, az állatorvos kezelte őket. Nem esküszöm meg rá, hogy kijött volna házhoz, ha éjszaka felhívom, hogy a macskám nyáladzik, de amikor bevittük a rendelőjébe a kiskutyát, kismacskát, kibírta röhögés nélkül.

Mindig volt állatunk, haszonállatok a baromfitól a marháig és kutya, macska is. Mind orvoshoz került, ha beteg volt. Az állatorvos soha nem tagadta meg a kezelést. És nem legyintett egyik állatra sem.

2017. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!