Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rossz helyen van az etetőtálka...

Rossz helyen van az etetőtálka? Állatorvosnál mi illik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az kiscicám etetőtála a nappaliban volt a játékai mellet, de ez csak az első napon volt így amikor meghoztuk, aztán rájöttünk hogy inkább a konyhában kéne hogy legyen, azóta már eltelt majdnem egy hét de sokkal kevesebbet eszik az új helyen, talán jobb ha mindig szeme elött van a kaja? Másik kérdésem az lenne hogy állatorvosnál szokott lenni egy alap árlista? Vagy hogy szokott ez működni? Miután megcsinál mindent aztán mondja hogy mennyibe kerül? Vagy mindent közöl velem lépésről lépésre? Illik rákérdeznem hogy mennyi ez mennyi az? . Köszönöm!
2017. febr. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki szoktak ragasztani a várakozóba egy árlistát. Alap dolgokról, mindent nyílván nem tudnak ki írni, mivel rengeteg betegség van. Megkérdezheted bent, hogy kb. Mennyire számíthatsz. Az etetővel kapcsolatban, olyan helyen legyen a táp ahol mindíg hozzá juthat.
2017. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az etetőtál ne legyen közel a vizéhez (és fordítva, nem érzi a víz szagát, ha ott a kaja, és kevesebbet iszik), és persze legyen jó messze a wc-jétől. Szeretik a megszokott helyeket. Nem nagyon szeretik a változást. Szóval lehet, hogy neki bejött az etetőtál a nappaliban, és szimplán zavarja, hogy arrébb tettétek. Esetleg visszatehetitek, és ha nagyobb lesz kicsit a cica, jobban belakja a lakást, és felfogja az emberi méreteket (:-) tényleg így van), akkor majd egy jobb helyet kerestek neki. Ha pici még, akkor neki tényleg meg kell szokni a mi méreteinket.

Orvosnál, szerintem ahol én jártam nincs kint árjegyzék, én legalábbis nem emlékszek rá. Oltást megkérdeztem, mikor először voltam, (oltás árát), sürgős esetben az ember csak utólag kérdez. Szerintem bemehetsz egyedül, a macska nélkül megbeszélni, ha pl. oltást szeretnéd intézni, hogy mit szeretnél, hogy ne legyen ok nélküli a látogatásod, megkérdezed, mikor vannak kevesebben (volt, h öt kutya között vártunk), és az árat is, biztos nem esznek meg. Ja, ha van a dokinak honlapja, pl. ott is lehetnek árak!

2017. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem háromszög alakban van az etető tál - vizes tál - alom. Mármint nyilván arányaiban nézve, mert így tudtam a legmeszebb rakni őket egymástól. Erre kell csak figyelni, ha éhes lesz, mindegy neki hol a kaja. Egyébként inni mindig hülye helyekről iszik, hiába van friss vize... Neki a párologtató vize kell, mosdókagylóban összegyűlt poshadt víz, felmosós vödör, stb. :D


Én megkérdeztem a dokit mi mennyi, ő meg elmondta. Nincs ebben semmi szégyen. Nekem pl úgy mondta az oltásokat is, hogy pl veszettség elleni oltással ennyi, anélkül annyi a kombinált, stb.

2017. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!