Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak vérzik a lába es...

A cicámnak vérzik a lába es ma mar nem birom orvoshoz vinni addigis mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

Most perpill nem vérzik neki de az elejen elegge verzett...kötözzem be?

Vagy valamivel kenjem be?!

Kérlek ne gyertek azzal hogy allatkinzo vagyok meg nemtom de ma mar tényleg nem birom elvinni

Tehat most igy mit csinaljak vele?!



2017. febr. 6. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Vagy ha szegény gyerek egy rozsdás vasba nyúlt bele, és felnyílt az alkarja (mert hosszan hasította), és most az ínszalag kikandikál a kezéből, és elájult, mert ránézett, és megijedt, szóval igazából sokkot is kapott.

Üdv N

2017. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%
Most ezen jót nevettem :D:D Te teljesen másról beszélsz!Van az a helyzet mikor kell menni de nem minden kis horzsolással basszus :D
2017. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne hasonlítsuk már a gyerekhez, pláne, hogy minden településen van orvosi ügyelet, állatorvost viszont vidéken nem feltétlenül lehet elérni hétvégén/este. Nálunk pl. nincs állatorvosi ügyelet, csak állatkórház, kb. 50 km-re.

Egyébként volt már, hogy egy utcabéli macskát én vittem állatorvoshoz, mert konkrétan át volt lyukadva a lába és vérzett... a doki csak legyintett rá, közölte, hogy ez egy sipoly, ami kifakadt, semmi baja nem lesz tőle, könnyen begyógyul. Azt hiszem, egy injekciót kapott azért biztonság kedvéért, de azt nálunk kb. rutinszerűen adják.

Szóval tényleg nem olyan rettenetesen vészes egy macskánál a vérző láb, kb. olyan, mint amikor én elvágom az ujjam - azzal sem rohanok orvoshoz. Csak a macskánál még bekötözni se szokták (tényleg! A doki se kötözte be.)

2017. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11-es poén akart lenni de np emberek :c
2017. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!