Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska mellé lehet venni...

A macska mellé lehet venni hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Van egy cicám 1 éves.Szeretnék egy hörcsögöt is.Csak az az kérdés hogy a macska tudja e- bántani ha rácsos ketrecbe van?

#macska hörcsög
2017. febr. 7. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudja!Vagy külön szobában tarod őket,hogy a cica ne tudja bántani,vagy megtanítod a macseknak,hogy nem szabad.Nekem papagájaim vannak és eszében sincs bántani őket,pedig nem vertem meg soha.Tudja,hogy nem szabad.:)
2017. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan helyre tedd a ketrecet (injább terráriumot) ahol a macska még véletlen sem éri el, nem tud benyúlni hozzá.
2017. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Valamennyire macskafüggő. Ha egy rafinált, mindenre elszánt, ravasz és sunyi macskád van, (mint az enyém,) akkor előbb-utóbb megtalalja a módját hogy elkapja azt a hörcsögöt, hidd el.

Ez annyit jelent hogy olyan helyre kell tenni a hörit, hogy ne tudjon annyira próbálkozni. Persze az elején engedd, hogy megszagolgassa, hogy megismerkedjenek. Meg hát igen, ha rácsapsz egyet a nózijára az legelső alkalommal mikor megpróbálja levadászni, tudni fogja hogy nem szabad és akkor már félősebben fogja megközelíteni már a ketrecet. A cicák meg vannak olyan lusták hogy egy idő után feladják. Kivéve hogyha tênyleg kell nekik az a pikáns falat.

2017. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém az ablaknak is neki ugrik, ha madarat lát, szerintem egy hörcsögöt addig zargatna, amíg valahogy el nem kapja. :D


Mindenképp zárt terráriumot vennék neki, különben tuti benyúl hozzá és piszkálni fogja.

2017. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké.köszönöm a válaszokat! :D
2017. febr. 7. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:

A macskák ugye ragadozó állatok.A nagy részük habozás nélkül elkapná a hörcsögöt.És a hörcsög is ösztönösen fél tőle.

Én inkább terráriumot javasolok, aminek a tetejét ráccsal feded. Ebből kisebb eséllyel pattan meg.

És lehetőleg olyan helyre tedd,amit a macska nem ér el.

2017. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!