Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát hogyan lehet arra...

Macskát hogyan lehet arra szoktatni, hogy ha nyitva van az ajtó akkor menjen ki a fűre tojni, ha meg be van zárva akkor a cicavécére?

Figyelt kérdés
Szoba macskáról lenne szó, aki sosem járt még kint a szabadban (szobatiszta, cicavécére jár)
2010. máj. 7. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kirakod az udvarra és kicsukod.Hidd el nem fogja tartogatni,hogy bent menjen ki.Ha meg benn van ott fogja elvégezni a dolgát mert ez a megszokott.Amúgy a szüleimnél kikéreckedik a macsek.
2010. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én cicámat, Miut nem kellett szoktatni. Ha ki akar menni az udvarra elvégezni a dolgát, felugrik az ablakba, és nyávog egyet-kettőt, akkor kiengedjük, ha pedig lusta, akkor becsámpázik a gardróbszobába, ott van az alomtálcája. Ez megy kiskora óta, amióta nálam van, magától rájött mit kell csinálni. A Te cicád is előbb-utóbb rájön ám. :)
2010. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ez menni fog akkor is ha a macska soha életében nem járt még kint a szabadban?
2010. máj. 8. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Persze,hogy menni fog.A macskák alapból tiszta állatok.Ösztön az ami megtanítja nekik!

2010. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de úgy értem, hogy nem fog elszökni vagy ilyesmi?


mert most új helyen van, tehát a nagymamámé volt de ő meghalt és most fogjuk idehozni, és ha kizárjuk szegényt nem fog elmenekülni?

2010. máj. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!