Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám haza hozni a...

Ágnes60 kérdése:

Hogyan tudnám haza hozni a vad cicát?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben találtam egy fekete cicát. Rendszeresen etettem. Mikor felakartam emelni megrémült fújt karmolt. Mostanra elfogadott engedi simogatni magát de még mindig nagyon fél. Haza szeretném már hozni de nem merem újra felemelni. Tanácsot szeretnék kérni a haza hozatalhoz. Mivel nekem nincs tapasztalatom mert a cicáim 8 hetes koruktól vannak velem. Segítségeket hálásan köszönöm.

2017. febr. 9. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyél szállító boxot. Rakj bele neki ételt, ha mégsem megy be magától, akkor vigyél munkás kesztűt és úgy rakd be, otthon meg ne engedd pár hétig szabadon, nehogy vissza szökjön. Szokja meg, hogy nálad mindig kap enni inni, sosem bánják, akkor megszereti uj helyét.
2017. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ől vo dolod, hogy egyáltalán nincs gazdája! A munkahelyemen is van egy cica, akit etetünk, de jó kis kondiban van, ebből a az ápoltságából látszik, hogy valakiknek ő fontos, szeretik.
2017. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól értem miből gondolom hogy nincs gazdája?Én novembertől jártam etetni egy elhagyatott,nem lakott épületbe.Az állat védők is megpróbálták befogni de sajnos nem sikerült.Így a -20°C ban is kint volt.Engem el fogadott közel engedett magához.Mivel ember közelben nem volt így nem ismerte hogy felemeljük,ettől megrémült.Miből gondolod hogy gazdis cicát akarok haza hozni?Ezt kikérem magamnak! Van két perzsa cicám őket tenyésztőtől vásároltam,egyszerűen nem bírtam elnézni hogy a dér rá fagyott a bundájára.De megoldódott a cica itthon van és köszöni jól van.
2017. febr. 16. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Örülök, hogy sikerült:) nagyon kedves vagy!
2017. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!