Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha bújós ölbecicát szeretnék...

Ha bújós ölbecicát szeretnék panelben tartani inkább a Brit rövidszőrűt vagy a Ragdollt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nekem a Ragdoll természete tetszik az alapján, amit olvastam a fajtáról (hűséges, bújós, úgy is fel lehet őket emelni, mint a kisbabákat, elvannak ölben is), szerintem nagyon szépek, gyönyörű a szemük és a szőrük, de a páromnak nem tetszenek. A Brit rövidszőrű cicákat mindketten szépnek találjuk, de kicsit félek, hogyha Brit cicát választunk, az majd nem szeret az ölemben aludni?

Mit gondoltok?



2017. febr. 10. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ha nagyon bújós cicát szeretnél akkor a ragdollt válaszd.Nekem britem van és imádom őt, de csak akkor van ölelgetès és bújás ha ő akarja. Ettől függetlenül minden este rajtam alszik,és nagyon ragaszkodó,de sokkal önállóbb fajta mint a ragdoll.
2017. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a cicatol is fugg,amit nyilvan nem tudhattok elore. Az en mentett kicsikem nagyon agressziv volt sokaig,most meg hozzam bujik,edesanyamat pedig meg mindig bantja. Pedig hihetetlenul jo dolga van nalunk,nagyon szeretjuk,mindent megadunk neki.

Azonban ha biztosra akartok menni,valasszatok ragdoll cicat,arrol tenyleg en is csak azt hallom,hogy milyen bujosak. Es valoban nagyon szepek,bajosak.

2017. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!