Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttam egy kérdést, amiben...

Láttam egy kérdést, amiben egy gyerek felöltöztette a macskáját, és volt aki állatkínzónak titulálta e miatt. Ez tényleg annak számít?

Figyelt kérdés
Én is volt már, hogy karácsonykor egy fotó miatt mikulásnak öltöztettem, de ettől nem éreztem magam bűnösnek. Véleményetek? Köszönöm.

2017. febr. 11. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat ez a dolog sztem nem nagyon tetszik a macskanak, de azért sztem állatkínzásnak nem minősíthető.


Ez olyan, mint mikor egy kutyára kutyáknak készült cipőt adnak, ami az ebnek bár nem nagyon tetszik (esetenként akar felhet is tőle), de ha állatkínzás lenne, akkor nem árulnának ilyesmit.

2017. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Platypus ***** válasza:
100%
Macskája válogatja. Van, amelyikre kártyavárat is lehet építeni, és nem zavarja. De ha az enyémeket próbálnám felöltöztetni az állat- és emberkínzás lenne. Úgy gondolom, hogy ha egy macska ezt hagyta és nem kezdte el letépni magáról azonnal, akkor nem kínzás. A macska nem az az állat, ami csak úgy tétlenül tűri, hogy kínozzák.
2017. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Ha a macska hagyta magát felöltöztetni,akkor nem hinném,h nagyon zavarta volna a dolog.
2017. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam azt a kérdést, ott egészen máshonnan indult a dolog, arról volt szó, hogy menő fajtát akar a gyerek, van már macskája, és addig folyt a dolog, míg meglett a fotó a beöltöztetett macskáról, nem kimondottan az öltöztetésről volt szó, csak idefajult az egész.


Senki nem fog azért állatkínzónak tartani, hogy Mikuláskor beöltöztetted, vagy néhanapján beöltözteted, nem vagy az, ne izgulj.

Nyilván nem volt neki kényelmetlen, vagy ilyesmi.

2017. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ágoston Terézia válasza:
0%
Hölgyeim és Uraim! Valószínű a macskaőrület emberi kapcsolatokat pótol! Nagyon elfajzott dolgokat tapasztalok: kutyamasszázs, kutyaakupunktúra, esküvői ruhába öltöztetett kutyák-macskák szinkronban az ifjú párral, babakocsiban tologatott kutya-macska, kutyasört árusítottak tavaly nyáron a Balaton partján. Hogy humorizálni próbáljak: kutyasör, embercsonttal... ez következik, ha nem áll meg a torz viszony ember és állat között. Nem vagyok állatútáló, sőt! Hiszem-vallom: https://www.youtube.com/watch?v=3l3eWxw2pxw
2017. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ki akarod nyírválni a szomszédod macskáit:)
2017. febr. 13. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne elfajzott a kutyamasszázs?

Lehetsz vagy százéves és jófajta korlátolt magyar.

2017. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ágoston Terézia válasza:
0%
Egyáltalán nem kedves kommentelőnek tisztelettel jelentem, hogy nem akarom kinyírni a szomszédom macskáit. Csupán a macskaszaros legyekből és az iszonyatos macskahúgyszagból nem kérek. Nem én tartok macskát, hanem Ő! Miért én szagoljam? Tessék erre épelméjű választ adni! Szeretnék találni egy "macskaőrültet", aki segítene nekem a 14 éve fennálló viszonyt a szomszédasszonyommal (a kiheréletlen macskái húgyszaga miatti) rendezni úgy, hogy mediátorként segít rávezetni, hogy ez embertelen is, meg "állattalan" is, amit csinál. Ha nem sikerül a mediáció, lehet, hogy valóban megpróbálom kinyírni a macskákat. Segítene valaki, hogy életben maradjanak?
2017. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bakker te tényleg ki nyírnád őket? Beszéld meg vele az ivartalanítását a kandúroknak, hogy felesbe állnád. Egy kandúr ivartalanítása 5000 ft. Ha 4 van pl és felesbe fizeted. Egy tizesed bánja, de már ez már elenyésző ahhoz képest amit a lakásodért fizettél.
2017. febr. 14. 08:27
 10/11 Ágoston Terézia válasza:
0%
Kedves "bakker"-ező! A kinyírnád egy szó. Amúgy... mindegy is. Rájöttem, nem ez a fórum, ahol a megoldás lakik.
2017. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!