Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicámmal?

Mi lehet a cicámmal?

Figyelt kérdés
Fekszik egész nap és nem járkál de ha odamegyek akkor dorombol, hozzám bújik és nyávog de hangosabban mint szokott. Tegnap valami fehér folyadék volt a párnán ahol aludt. Száraz az orra, csak akkor iszik ha megitatom és nem is megy enni. Mi lehet vele? Sajnos most nem nagyon tudjuk állatorvoshoz vinni de ha muszáj akkor valahogy meg kell oldanunk. Köszönöm a hasznos válaszokat.
2017. febr. 24. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha száraz az orra, akkor lázas. Ha nem iszik, ki fog száradni. Ha nem iszik, nem eszik, és lázas, csak fekszik, és öngyógyít (dorombol), nagyon beteg.

Ügyeletre vidd el, holnap, mert hétfőre nagyon nagy baj lesz belőle!

(ha 14.21-kor írtad ki, ma még belefért volna.)

2017. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es! Igen, láttam alvó cicát. A sajátomat, amikor még nem tudtam elvinni ivartalanításra, viszont nem is engedtem ki. Nem evett, miután rájött, hogy nem mehet ki, látványosan szenvedett.
2017. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!