Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a legfurább beceneve a...

Mi a legfurább beceneve a cicáitoknak?

Figyelt kérdés
Az enyémnek putyiló, de nem tudom honnan jött ez így ki. Csak valamiért a számrajött.

2017. febr. 24. 15:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Piripiri :D....Igen. Akkor mondogatom ezt neki, amikor vakargatom. Picipapu is szokott lenni :D
2017. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
8%
Vén prosti, ribizli. Egyértelmű miért. ;)
2017. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 12 éves szürke cicám. A neve Kleopátra. A legviccesebb beceneve a Harappa. Ez onnan jött, hogy Kleónak, Klecinek és Kleopának szoktuk becézni. A Kleopából lett a Harappa, mert utálja,ha nem a fejét simogatjuk, és ha véletlenül valaki "mellényúl", akkor nagyon durván harapni is képes.

Ennek a továbbfejlesztése a Harappi-hercegnő. :)


Van egy fiatalabb lánycicánk is. Cirmosnak hívják.

Az ő legfurább beceneve a Prucka. Amikor "megszólít" valakit a nyávogásával, az valahogy úgy hangzik,hogy:"Prc!" Ebből jött először a Pruc majd a Prucka. De ennek is vannak még továbbképzései.

Amikor latint tanultam, továbbfejlesztettem Prucikulus-ra, utána lett belőle Prucikulum-Neutrum.

Ezen kívül még rengeteg van. Az egyik szintén viccesnek mondható a "Cukító - ronda és büdös."

2017. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Harappa:))))nagyon jó... Nekem a Gerappa jutott eszembe mikor olvastam:)
2017. febr. 24. 18:05
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Cicerina
2017. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Gyöngyvirág :) De volt, hogy azt mondtam, "gyöngyvirágos kiskert" :))
2017. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
De jó,nem vagyok egyedül.Gyöngyvirágom nálunk is volt.Meg csillag rubintos éjjelem.Most épp Bogyóca,Szunda-bunda meg Cince.De szokott még lenni Büngyürke, Tyüntyüli,Gezemice.Tony cicám Mr Stark vagy Stark nagyúr Planktóni,Tatonka.
2017. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:

A cicánkat Lucifernek hívják,kislány :)

Én Purrr-nak vagy Sziszának szoktam hívni. Ha szólok hozzá majdnem mindig válaszol. :)

Ha rosszat csinál elég csak a nevét határozottan mondani, egyből abbahagyja, mert tudja hogy bünti lesz. ;))

2017. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Enyémnek Kövérke, Ténsasszony :) Az utóbbi az előbbiből következik, mert a mérete miatt olyan komótosan jár-kel, mint egy valódi ténsasszony :)
2017. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Sok mindenre asszociálok a válaszokból, hadd reagálják egyenként. ;)


Először is, technikai jelleggel, a kedves kérdezőt idézem:

"mindenkire raktam zöldet, de nem értem, hogy van akinél látszik, van akinél nem:7"


Az oldalon akkor jelenik meg százalék arra vonatkozóan, hogy mennyire értékelték az adott válasznál, ha legalább ketten kattintottak "mancsra".


18#

purr: angolul dorombolást jelent amúgy. ;)



11#

Csak ne mlátad a Beating Angelt...? ;)



12#

Egyszer hallottam valakitől hasonlót, ő valami olyan szeretettel mondta a macskájának, csücsörítve, hogy "te kis köcsög! :)" ("tü küsss kücsűűg"), hogy semmi bántó nem volt benne. :D De azért emberre használva ez inkább ironikusan, vagy cinikusan venné ki magát... Egyébként egy huszonéves lány volt az illető, aki így nevezte a kandúrját.



13#

"Cukító - ronda és büdös."


Ezen behalok. :D A "Csokító" csokireklám, "ronda és finom" :D De rég volt. :D

2017. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!