Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a neve a cicáitoknak? És...

Mi a neve a cicáitoknak? És miért az lett a neve ami?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Mici. Semmi jobb nem jutott az eszünkbe.
2016. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Figaro, a Pinokkió alapján :)
2016. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik Vilmos,a másik Tivadar
2016. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Marci és Samu.


Volt régen egy Samu nevű macskánk, a mostani két cica nagyon hasonlított rá (nem rokonok) ezért kapta a nevét.

Vörös-fehér foltosak :D


A Marci pedig nálam egy ilyen generációs név, kiskoromban az összes aktuális (elég ritka szín volt, és sose volt egyszerre kettő, hálistennek) vörös macskát így neveztem el, és most folytattam a tradíciót :D

2016. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Krisztián, kiérdemelte ezt a nevet. Szinte olyan mint egy kutya, már nagyszüleimnél van ,de ha meghallja a hangom rohan hozzám, követ bárhova, nagyon hiányzik... :(


[link]

2016. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Mindenkire nyomom a pacsit! A Tivadar kva jo! A pàromat hívjàk így:)))))
2016. okt. 5. 22:40
 7/19 anonim ***** válasza:
Ginger, de csak Gininek hívom. Tetszik ez a név. A macskák nemigen tartoznak a kedvenc állataim közé, de őt ajándékba kaptam, mikor anyu meghalt. Egy gyönyörű tricolor maine coon és házi keverék nagyon hosszú, egyenes szőrrel. A trocolorra jellemző összes rossz tulajdonsággal. Tudtátok, hogy a színe alapján le van írva a természete a cicáknak?
2016. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Feki mert fekete,Szüri mert szürke,MakiMaki fekete és úgy jár a farka meg a viselkedése mint egy majomnak,Nyunyu ez nem tudom valahogy illik rá,Zorró és Batman mert foltosak és pont úgy mintha maszk lenne rajtuk:)
2016. okt. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Kiccica (direkt ìrtam ìgy), mert Anyukam mindig úgy hìvogatta régen és rajta ragadt ez a név, illetve még Szharinak szoktuk hìvni. :)
2016. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Dagadúr.

Eredetileg Bendegúz volt, aztán télen nagyon kikerekedett. Akkor ment a Khumba nevű rajzfilm, ott volt egy nagymacska (leopárd?), annak volt Ragadúr a neve.

Hát így...

2016. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!