Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a legfurább beceneve a...

Mi a legfurább beceneve a cicáitoknak?

Figyelt kérdés
Az enyémnek putyiló, de nem tudom honnan jött ez így ki. Csak valamiért a számrajött.

2017. febr. 24. 15:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A Féregluk tetszik, bár elég negatív asszociációkat hoz, de a csillagászat is érdekel minket... De azért így nem fogom hívni a macskát.

Itt a gyk-n valaki egyszer hasonló kérdésnél írta a Miskakancsót. A párom azt se tudta, mi az, nézett képeket, amitől okosabb lett, majd hetekig Miskakancsónak nevezte a macskát, jóval többször megszólítva, mint addig bármikor.

2017. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

#20 :))

Hát ő nagyon sokat és sokszor dorombol. ;-)

2017. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Előző, akkor ő nagyon be van dorombolódva... :P :)
2017. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
nekünk a cicusunk eredeti neve Bátor de erre szerintem a húgom jóvoltából már senki sem emlékszik..az egyszerű cicától és macskától kezdve hívja noncsinak, moncsinak,kiskacsának,noncsillának,mamának, stb... tehát a legeslegeslegeslegidiótább nevei vannak szegény macsesznek.
2017. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az enyémet Csipisznek hívják, sokszor Kakamanónak hívom, mert csak :) meg Ciromnak, Bambundának, Kukundnak -nem tudom, honnan jönnek :)
2017. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Cicerke, Cicer-micer, Pocokcica, Hempi-Mempi, Hempergi
2017. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Micimaci

Mici

Macisajt

Mucedli

Nyunyómaki

Makibaba

Nyuszibogyó

Cukorborsó

Muki

Mikimuki

Muri

Babanyuszi

Selymibaba

Puhimackó

Angyalmackó

Morcosmackó


meg ezek keveréke...

Egyszer félreírtam telefonon a cicát cucának és fél órát könnyezve röhögtem ezen, pláne hogy olyan mint egy portörlő. De ezt nemszoktuk használni.

2017. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is volt már minden neve, pedig még csak kölyök. Egy maine coon. Nagy fajta, ezért volt már Totoro, Mackó. Pukimiki : ezt gondolom nem kell indokolni miért. Mostanában Seggesmanci, mert sokszor amikor kelek azt fordítja felém. Az úr az ágyamban alszik. És hamár úr, volt már Elnök Úr is Cesar Milan bulldogja után. Ő is olyan bulldozer kandúr néha, mint egy bulldog.
2017. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Az enyéim lesznek a leghülyébbek, ebben szinte biztos vagyok XD


A Spuri nevű cicám régen eléggé félénk volt, ezért ráragadt a Beszari becenév. Ezenkívül annak továbbképzéseként Beszarcsi, Beszarecs XDDDDD


A Mirr-Murr nevű cicusomat általában Mirinek, Mirának hívjuk, ez nem is olyan förtelmes, de a Míke (hosszú í-vel, és nem Mike, azaz Májk) az egyetlen idétlen beceneve.


Garfield cicámat Gofrinak, Gápinak, Gazsinak szoktuk hívni. A Gofrin annyit röhögök XD

2017. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#29 vagyok, így visszaolvasva a válaszokat, nem is biztos hogy nálam vannak a legidétlenebb becenevek (ezt senki ne vegye sértésnek)
2017. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!