Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll tulajdonosok / tenyész...

Ragdoll tulajdonosok / tenyésztők! Somogyi Juli tenyésztőről (Pastorale kennel) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A Ragdoll facebook csoportban elég sokan ajánlják őt, viszont ez most hülyén hangzik de nekem nem tűnnek igazi ragdollnak a cicái. Törzskönyvvel adja őket, de ha összehasonlítom az általa tenyésztett cicákat más elismert kennelek cicáival akik díjakat nyernek (pl. Diamond Dolls), akkor azt látom, hogy Juli cicáinak valahogy kisebb vagy vékonyabb a fejük, kicsit talán sziámi szerű, és nem olyan testesek, nincs annyira szép hosszú szőrük, mint egy igazi ragdollnak.

A másik, hogy a legjobb tenyésztők a korai ivartalanításra esküsznek. Juli meg pont hogy nem. Az általa működtetett kennelnek sincs normális weboldala, csak ilyen összevisszaság... Foglalót se kér a cicákért stb.. Ezek után fura volt, hogy ennyien ajánlják őt és ezért is érdekelne más tenyésztők, vagy ragdoll fanatikusok,hozzáértők véleménye róla.



2017. febr. 27. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Macskakiállításra menj el, nézd meg személyesen a tenyésztőket, macskákat. Érdemes vagy már nyitás előtt ott lenni, és látni, hogyan készítik fel az állatokat a napra vagy megvárni a zárórát, amikor már fáradt-nyűgös mindenki, ezekben a pillanatokban láthatod a kulisszák mögötti valóságot is.
2022. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Köszönöm a választ.

Kimondottan Juli tenyészetére lennék kiváncsi....kinek mi a véleménye róla. Olvastam itt, de nem egyértelmű, mintha problémás lenne.

2022. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ed1224 válasza:
Sajnos én se kaptam véleményt 2 év alatt, nekünk végül Mirumkitty cicánk lett, őket merem ajánlani, korrektek.
2022. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sajnos lehet ez a kinem mondott vélemény negatív is! Pedig ismert tenyésztő, sok cicával....biztos van róla véleménye a gazdiknak!
2022. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Valaki írja már le mi állt a linkbe. nem lehet megnyitni.

Köszönöm.

2023. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!