Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A törzskönyvbe beírják a cica...

A törzskönyvbe beírják a cica színét? Ők döntik el, hogy milyen színű?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdésem, de például a perzsáknál van egy csomó színváltozat mindenféle bonyolult névvel. Honnan tudja a tenyésztő eldönteni a színét? Lehetséges, hogy a tenyésztő eltéveszti a színt és a törzskönyveztető kijavítja? Vagy eleve az dönti el hogy milyen színű?

2017. febr. 27. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs. Véletlen
2017. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én meg már örültem, hogy válasz érkezett a kérdésemre. :D
2017. márc. 4. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kiállítják a törzskönyvet belekerül hogy milyen színű, hisz már kölyökként is látszik. Aki ért hozzá, azoknak annyira nem bonyolultak a színváltozatok :)
2017. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szőrszínét még eldöntik valahogy, de van olyan, hogy a szemszínt eltévesztik. Kismacskának még kékes szinű a szeme, csak később jön elő a felnőtt kori szín. Ezért nekem az egyik macskám törzskönyvében az van, hogy sárga a szeme, pedig valójában zöld. Gondolom a szülei szemszine alapján megpróbálják kitalálni, aztán vagy bejön, vagy nem.
2017. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!