Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap éjjel 1 kor megellett...

Tegnap éjjel 1 kor megellett a cicám, most 10 perce megérkezett a második, ez igy normális?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel 2 kor volt az első, most este 10 kor a második.Az első egész nap szopizott és a cicám dorombolt , kicsitt evett ivott, és most meg itt a második...van ilyen? Láthatóan jól van a kis késő is. nyávog mászik keresi a cicit.
2010. máj. 9. 22:08
 1/3 anonim válasza:
54%

Hmmm. Én nem tapasztaltam ilyet a macsekjaimnál.

Én csak arra tudom apellálni, hogy "fél" világrahozni a piciket. Ezért szerintem mostanában hagyjátok békén! Abba a szobába ahol most van lehetőleg ne tartószkodjatok sokat, vagy ha muszály akkor csenbe. Amennyiben egy olyan helyen van(nak) ahov feltétlenül be kell járni és zajongani kell akkor költöztessétek át őt egy másik szobába.

2010. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A bejárat mellett lakik a verandán-parasztházban lakunk- és nem hajlandó a padlásra menni. Mindig a közelünkben van de még most is hogy ellett. Egy régi nagy bőröndöt béleltem ki neki, így védve van félig van lecsukva, mellette az edénykéi.
2010. máj. 9. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj,de ez hülyeség hogy "fél megelleni"Azért ez nem így megy ,nem ő szabályozza mikor jöjjön.Az első ellésnél szokott tovább tartani.Egyébként kb egy éjszaka alatt megvan az egész általában.Ha jól van mindenki,és nincs baj akkor ne aggódj.Jó babázást.
2010. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!