Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti is szoktatok nyávogni a...

Ti is szoktatok nyávogni a macskátoknak? :D

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Aham. Ő ezt hallja nyávogásnak: Rrrrrihhháá te dög a legdrágább vadiúj inyencséget hoztam. Miért nem zabálod te rühes dög.
2017. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
Én szoktam, ő meg visszanyávok és elbeszélgetünk, jobban mondva elnyávogunk x3
2017. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Néha, de inkább csak mondatba foglalva, pl "mizu purrpurr? / mondjad nyáu, mit akarsz? / nyiff én is ezt mondom nyiff!"
2017. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Hahha regen beszeltem hoza mikor meg volt :D de most is neha nyavogok mikor ram jon a bolond ora muktkor azt hittek itthon hogy, macska van a hazba xD
2017. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nyávogni?! Még azt hinné, hogy kicsúfolom! Akkor pedig megsértődik. Különben is - macskafüllel hallgatva a dolgot - elég silány lenne az én nyávogásom. Nem! Beszélni szoktam hozzá, ő pedig megérti. Nem a szavak értelmét, hanem hogy "szeretve van."
2017. márc. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.Tuti jól szórakozik a kiejtésemen.De van,h én beszélek ő meg nyávog.
2017. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig leutánozom, amit ők nyávognak. :D Az egyik cicám süket, így ő csak annyit lát, hogy tátogok, de biztos érzi, hogy neki szántam a tátogást. xD A másik cicám szokott visszaválaszolni is, meg elkezd rá dorombolni :DDD
2017. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:'D örülök, hogy nem vagyok egyedül
2017. márc. 4. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!