Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy a macskám...

Lehetséges, hogy a macskám nem tud nyávogni?

Figyelt kérdés

És most nem arra gondolok, hogy meg sem próbálja, hanem ha nyávogni szeretne, nem sikerül neki, csak tátog vagy fura kis makk/kaff szerű hangot ad ki. Bocsi, nehéz jól vissza adni. Rendes nyávogásra emlékeztető hangot még sosem adott ki, pedig már öt hónapos.


Lehet, hogy nem tud nyávogni egyáltalán, vagy idővel megjöhet a hangja?


2016. okt. 25. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet.

Az én macskám pl. nem tud dorombolni. (3 és fél éves)

2016. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én egyik macskám is ilyen, dorombolni is alig tud, olllllyan cukkkki. De azért tud, mert ha a kedvenc nasija előkerül, akkor valamivel hangosabb.
2016. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém sem nyávog "normálisan" :) Inkább csak fura hangokat ad ki. Nagyon rövideket. De tud vele beszélni, mert különböző magasságokban szólal meg. 2 éves.

Idővel meg fogod érteni, hogy mire gondol :)

Egyébként később lehet, hogy megtanul majd rendesen nyávogni. Az öt hónapos cica még nagyon kölyök.

2016. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyém sem nyávogott kb. másfél éves koráig, csak ciripelésre hasonlító hang jött belőle. Most 2,5 éves, már nyávogásra hasonlít, amit kiad, de meg sem közelíti a másikét, aki viszont "ordít" :) Szerintem attól tanulta azt is, amit tud.
2016. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvosi dolog is àllhat a hàttérben. Enyémnek renyhe a torok izomzata azért nem tud nyàvogni rendesen.
2016. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A miénk ugyanilyen volt, 1 éves koráig csak "ciripelt", sosem nyávogott, egyszer sem. Néha próbált, de akkor ilyen rekedted hang jött ki belőle, vagy pedig csak tátogott. Na aztán el kellett vinni állatorvoshoz, persze be a hordozóba, hát az úton kiderült, hogy mégiscsak tud nyávogni, de nagyon:D

Szerintem a legtöbb cica tud, csak nem mutogatja, ha olyan típus, addig örülj, amíg nem jön rá, hogy milyen jó móka is az:D

2016. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!