Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicámat el kell altatni. Hogy...

Cicámat el kell altatni. Hogy teljen az utolsó napja?

Figyelt kérdés
Cicám rákos, másfél hónapja műtötték, de megint előjött, napról napra nő neki. Sajnos el kell altatni valamikor. Mit csináljak, hogy nyugodtan, jól érezve magát távozhasson? Alapból utál utazni, erre fel szegényt be kell ugye tegyem a ketrecébe, és 1 órát menni az orvoshoz. Mit tegyek? Annyira sajnálom szegényt! De semmi értelme újra felvagdalni. Most még boldog, meg jól érzi magát, játszik is minden nap. Félek, hogy megérzi, hogy ha elviszem, már nem jöhet vissza. 😢

2017. márc. 4. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg még boldog,addig ne gondolj az altatásra.Ha már olyan lesz a helyzet,akkor a körülmények nem sokat fognak számítani.
2017. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a cicád.De,ha még jól van akkor várj kicsit.Szeretgesd sokat és olyan ennivalót adj neki amit nagyon szeret.Nincs olyan orvos aki kimegy?
2017. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még jól van várj vele, ha látod majd, hogy rosszabodik az állapota, probálj meg házhoz hívni egy orvost. Ezt már én is bánom, hogy nem tettem.
2017. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg még boldog és jókedvű, addig ne gondolj a betegségére. Hadd éljen még, amíg lehet. Ha már annyira rosszul lesz, hogy mozdulni sincs kedve, akkor megfontolandó az altatás. De addig még semmiképp!

Ha meg már annyira rosszul van, akkor nem fog sokat számítani, hogy elviszed ketrecben. Ha majd az orvosnál már az asztalon fekszik, akkor simogasd és beszélj hozzá, hogy úgy menjen el. Ez valamennyire megnyugtatja majd az utolsó pillanataiban. :(

2017. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet el sem altatná még a doki, ha ilyen jól van még. Rendelőre válogatja, valahol élből, de van ahol előtte alaposan megvizsgálják, hogy tényleg esedékes e? Az én öreg közel 20 éves cicám aki menthetetlen rákos volt, alig akarták el altatni, vizsgálgatták, mérlegelték faggatóztak, ami jó dolog, csak épp akkor ez nekem nem esett jól, hisz én tudtam, hogy visitva szenved, és fájt az egész és még húzták az időt, mikor megrázta fejét a cicám és csupa vér lett a dr. Nő, na akkor elhitte, hogy gáz van.
2017. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!