Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám 6. napja nem eszik...

A cicám 6. napja nem eszik csak iszik (mondjuk azt sokat). És hányni is szokott. Ezek mellett folyamatosan alszik. (már volt dokinál még nem tudják mi a baja) Nagyon aggódom érte. Cicátok volt már ilyen helyzetben? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 11:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát most még nehéz de nem panaszkodom tudom h tényleg jobb így neki! Köszönöm a részvéteket a ti cicáitok nagyon szerencsések és sok egészséget kívánok nekik! Nekünk nem volt szerencsénk mindössze az vígasztal h doki mondta ha nem én fogadom örökbe szoba cicának akk fél évet se élt volna így viszont kapott 1 évet és 3 hónapot az élettől :)
2010. máj. 11. 12:27
 22/25 anonim ***** válasza:
Isten nyugosztalja a cicát! Az én egyik cicusommal ugyanez volt. Már kiskorában kiderült, hogy valami nem stimmel nála, sokat betegeskedett, azért is maradt nálunk. Lett volna gazdája, de nem adtam oda, mert kinti cicának vitte volna. Egy évet élt ő is, március végén halt meg, ha odaadtuk volna, tutira meghalt volna még télen. Meg sem nőtt, kiscica maradt, egyévesen volt akkora, mint egy féléves cica. Viszont nagyon játékos volt. A tiéd rendesen fejlődött?
2010. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen rendesen fejlődött nagyon szép nagy kandúrka volt gyönyörű értelmes tekintettel! És nagyon okos volt ezért is sajnálom h el kellett mennie közülünk

Itt van 2 kép róla ha érdekel valakit :


[link]


[link]

2010. máj. 11. 14:57
 24/25 anonim ***** válasza:
Tényleg gyönyörű cica volt! Nagyon sajnálom őt. És persze téged is.
2010. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

bármilyen szomorú is a vég, boldogságban töltötte ezt az időt, szeretetben. Erre kell gondolni!

Ő boldog cica volt :-((

2010. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!