Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha a macskám...

Mit csináljak, ha a macskám ide-oda hurcolja a kölyköket? Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

A macskát kint tartjuk, és május 1-én kiscicákat szült a teraszon,de egy pár nap múlva felvitte a kölyköket a padlásra ahol régen galambok voltak,így tele van galambszarral, meg még ki tudja mivel.......ráadásul ha elkezdenek járni pont kiférnek a lyukon és leesnek a németjuhászhoz, aki 100% hogy szétszedné szegénykéket......

Így hát betömtük azt a lyukat megvártuk amíg észreveszi és lehoztuk a kicsiket egy teljesen biztonságos puha dobozba a teraszon ahol rendesen elférnek.Azóta mindig fel-le járkál velük és ide-oda hurcolja őket majd visszaviszi a dobozba.

Már egy eldugottabb helyre is elvittük őket, de kihozta vissza a teraszra....

Mit csináljak?Nem szeretném hogy elvigye itthonról őket....


2010. máj. 10. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Biztonságban szeretné őket tudni és szerinte a padlás erre remek hely. Hiába viszed vissza, újra fel fogja őket csempészni.
2010. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Minden macska ilyen,hogy cipeli a kölykeit,hogy biztonságban tudja őket..,még a nagymacskák(tigris) is:)
2010. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen hamar válaszoltatok... értem....de az a baj hogy rossz helyre esnek a padlásról.....tudok valamit csinálni hogy ott biztonságban érezze magát?A padlásra már nem tudja őket felvinni.....
2010. máj. 10. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Valahogy húzzátok ki, amíg kinyílik a szemük és kicsit pendülnek, esetleg pakold körbe az almot, hátha biztonságosabb menedéknek találja.
2010. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi most nyílt ki a szemük, de dobozban vannak amiből nem tudnak(még) kijönni akkor mit rakjak az alom köré?nem értettem pontosan....(ez az első cicám először még az almot is félreértettemXD.....)
2010. máj. 10. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megtalálja a megfelelő helyet nekik, akkor nem fogja tovább hurcolni őket. :) Csak arra figyelj, hogy ne vigye a szomszédba, mert az lehet, hogy nem örülne neki. :D
2010. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi de mit tudok tenni ha mégis a szomszédba akarja vinni?mert tény hogy a szomszéd néni az gyűlöli a macskákat sőt szerintünk(bár nincs rá bizonyíték) ő mérgezett meg egyet.....:(
2010. máj. 12. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem óvakodj a szomszédnyanyától akkor!Đ)

ja,ha nagyon félted a cseppségeket,akkor ha van egy üres fészered,ahonnan a macska semmiképpen nem tud kimenni,akkor oda csukd be,és ott etetgesd amíg a kicsik még magatehetetlenek...további kérdéseidre is szívesen vválaszolok,ha gondolod,írj ide:eszti0607@citromail.hu

2010. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz....Írtam levelet=)
2010. máj. 14. 14:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Azaz köszi.....=) lemaradt az i XD
2010. máj. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!