Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem fogja megenni a...

Ugye nem fogja megenni a kölyköket?

Figyelt kérdés
Van egy vemhes tacskóm és egy macskám.Nagyon szeretik egymást,állandóan együtt vannak. Attól félek hogy a macska meg fogja enni a kiskutyákat mert tápláléknak nézi őket.Megtörtéhet ez? Ha igen mit tegyek?
2011. ápr. 10. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy megtörténhet-e,de,ha nem is eszi meg őket,akkor akarva vagy nem akarva,de mondjuk megkarmolhatja őket...ilyesmi....valahogyan különítsd el a két állatot erre az időre ;)
2011. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet éhes egy macska, hogy kiskutyákat egyen, ne aggódj, majd együtt nevelgetik.
2011. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha megeszi,akkor megeszi.Én már láttam ilyet.
2011. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A macska nem fogja megenni a kiskutyákat, aki ezt írta, az hülye.

A tacsi nem fogja oda engedni a macskát a kicsikhez, folyamatosan védeni fogja, a macska meg miért enné meg a kicsi kutyákat? Nem fogja, te mindig adsz neki enni.Az is lehet, hogy a macska megy oda melegíteni őket, de szerintem komolyabb gond nem lesz. Ha tartasz ettől, hívj fel egy állatorvost, s majd tanácsot tud adni, vagy megnyugtat, hogy alaptalan a félelmed.

2011. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!