Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Éjszakába lehet a macska...

Éjszakába lehet a macska elzárva az almától?

Figyelt kérdés
Szóval a cica ugye a szobámba lenne, mert nem akarjuk hogy este az egész lakásba járkáljon, viszont ajtómat szeretném bezárni több okból is. Az alom meg ugye nem az én szobámba van. Hozzá lehet szoktatni?
2017. márc. 12. 15:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A konyha építés alatt áll, tele van olyan dolgokkal, amikbe bele eshet, mérgező anyagokkal, amikkel megvághatja magát. Nem tudom elzárni meg az egész alsó szint egybe van, beleérve a konyha is, mert egybe van ebédlővel.


Egyébként végül úgy döntöttem bezárom, és ha kell neki, kikéredzkedik. Éjszaka fogta magát, mellém feküdt és szépen elaludt, reggelt 6 körül ébresztett csak és akkor csak inni ment ki, bár őszintén nekem fura kicsit hogy már mióta itt van, azóta nem pisilt, úgyhogy lehet valahova kijár titokban elvégezni a dolgát. Majd remélem mire hazaérek, lesz pisi kaki, de az is aggaszt picit hogy még nem is evett, pedig ugyanolyan tápot vettünk neki, mint amit eddig is evett.

2017. márc. 13. 08:48
 12/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, k*cs*g. Kivételesen nem asznám meg.

Az idióta te vagy, aki hülyeségeket kérdezel nyilvános helyen megfelelő szellemi színvonalon, meg még az alatt reagálod le, amit százszor leírtak, elmondtak, megkérdezni csak itt vagy képes, utánanézni véletlenül sem, tudod, hogy miért nem akarod kiengedni a macskádat, azt persze nem írod ide, EGYÁLTALÁN nem akarod kiengedni, macskád van, de NEM ISMERED A TERMÉSZETÉT. Sok a hülye az a baj.

2017. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát sajnos sok olyan van aki csak tartja az állatot de nem ismeri egyáltalán...

az enyém most is itt fekszik mellettem,egész este,éjjel velem alszik,az ajtó annyira van nyitva hogy kimehessen ha akar,nem tudom mit csinál éjjel,de biztos kimegy egyszer,reggel meg rajtam ugrál és kelteget


ha bezárod akkor rakj egy másik almot is oda,sokáig veled lesz szóval ismerd meg rendesen..

2017. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!