Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek fekete cicának jó...

Szerintetek fekete cicának jó a Jeromos név? Nem furcsa ez egy cicának? Nem én adtam neki, de mindenkinek annyira tetszik, maradjon?

Figyelt kérdés
És a mellette lévő másik cicának mi legyen a neve? Kisfiú! Nem tudom a Jeromoshoz mi menne! Nekem a Sir Mók tetszik de az senkinek sem :( Pedig a hosszú szőrű típus! Szép csíkos kék szemű kiscica :)
2010. máj. 11. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! szerintem is jó mindkét név. egy ismerősöm vörös ciccét hívták Jeromosnak, de feketének is aranyos.ha illik a Szőrmók a kistigrisre hivjad annak.

én, ha jön hozzánk egy-egy vándor cica első látásra mindig adok nekik valami nevet, és attól fogva annak nevezem, bár biztos egészen más a neve.

sok cicát etetek a 3 sajátomon kívül.

van-volt/ mert mindig jönnek-mennek/Füles, Móric,Teki,

Bella, Dagi,Vörci,Nyomi,Csíkosúr,stb.de volt egy hatalmas

hamuszürke kandúr, amit Szörnyeteg Lajosnak hívtam.

a saját cicóim.Borisz, Gina, Kormica

jó cicázást!

üdv.

2010. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abszolút jó! Ez egy multifunkcionális állat név.

Nekem a Sir Mók is tetszik, nagyon elegáns... De azért fontos, hogy a családnak is tessék, valami kompromisszumos nevet találjatok ki!

2010. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök jó, ötletes név. Én adnám macskának, he még nem lenne neve a sajátomnak. Nekem a Sir Mók nem tetszik, de elvégre a te cicád. Mit szólsz ahhoz, hogy Kázmér?
2010. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, Jeromos marad! A másik cica pedig Soma lett :)
2010. máj. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!