Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap festettem (eddig...

Tegnap festettem (eddig fekete hajam) rézvörösre. Még furcsa és nem tudom milyen szemhéjpúder állna jól. Szerintetek ehhez ahajhoz milyen szín illik (meg úgy ruhában is)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a zöld szín megy a vöröshöz.Ezt nyugodtan használhatod,akármilyen árnyalatban:)
2009. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is zöld, kék, és a kettőnek a sok-sok keveréke. Türkiz, smaragdzöld, királykék, etc.
2009. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem ne használj zöld vagy kék szemhéjpúdert mert eléggé élénk színek és a hajad már alapból élénk szval sztem sötétbarna szebb lenne
2009. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:)igen abarna, a barack, a korall szín meg a fű zöld szürkével keverve jött be nekem:) ma volt időm kísérletezni:P

köszönöm a válaszokat:)

2009. okt. 25. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de hogyan fogta be a fekete hajadat?
2009. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hidrogén, meg 12%-os oxi (leszivattam vörösig)nem teljesen szőkére, csak addig h még épp befogja a rézvörös, azzal befestettem, de már annyira nem tetszett(túl narancsos eza szín)pont ma festettem be hajnal vörösre(kallos) ez oylan mint a barna meg a természetes vörös keveréke v hogy is mondjam és most nagyon szép:)

bár kissé kiszáradt a leszívástól a hajam, de most kenem mindennel(házi pakolások)balzsam, hajszesz:)h rendbejöjjön, de nem lett különösebben nagyobb baja:) még meg sem töredezett...te is gondolkozol ilyenen?ha igen akk milyen színről milyenre szeretnéd?(lehet tudok vmiben segíteni)

2009. okt. 29. 00:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki kérdezte, hogy hogyan fogta be a hajad. Először is köszi, hogy válaszoltál. Az én hajam is fekete már kb. 4 éve. Előtte vörös voltam. Megint felmerült bennem, hogy mi lenne, ha újra vörös lennék. Megkérdeztem a fodrászt, de azt mondta, hogy sok időbe tellene, meg tönkre tenné a hajam meg ilyesmi.

Szóval ezért kérdeztem, hogy neked hogy sikerült és hogy mennyire viselte meg a hajad.

2009. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg az 1Xi leszivatás még mindig nem oylan káros mint ha továbbra is feketére festetnéd(lehet h egy darabig szárazabb lesz de helyre lehet hozni)viszont a fekete ugy néz ki mintha egészséges lenne a haj.holott tényleg ha még pár évig azzal fested igencsak meg fog ritkulni(az összes ismerősöm akik már jó ideje feketéztek ez történt, sőt van oylan is köztük aki parókára kényszerül) mindenesetre gondold át:) és nem kell teljesen szőkére leszivni csak annyira világosra mig látod h befogja majd az a festék amivel festeni szeretnéd
2009. okt. 29. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:
de ha gondolod tudok képet küldeni privibe(előtte meg utána képet)mailre ha érdekel:)
2009. okt. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!