Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsok? Tegnapra nem vártam,...

Tanácsok? Tegnapra nem vártam, de megjött. Vagyis olyan furcsa, mert nagyon sötét, szinte fekete és sürü. Olyan nyálkás, a wc papíron.

Figyelt kérdés
Ma már még kevesebb van. 5 naposak szoktak lenni a vérzéseim. Mindig. Ez volt a második clostis hónapom. Lehet a clostitól van? Mi lehet a gond? Megyek délután dokihoz, de türelmetlen vagyok :) és hátha valaki tud mondani valamit.
2009. jún. 23. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhességi tesztet nem csináltál, akkor csak a doki tud valami használhatót mondani neked!

Az előző mensid normális volt, vagy az is csak így jött meg?

Azért drukkolok, hogy baba legyen!

Sok sikert!!!:)

2009. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elöző mensim normális volt. Nagyon szép piros vér. Olyan egészséges. :) Na de ez.... Nem értem mitől lehet. Előfordulhat, hogy esetleg probált megtapadni a baba, de nem tudott? Vagy hormonális eredetű lehet? Tanácstalan vagyok :(
2009. jún. 23. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál tesztet? A mensi napján elméletileg már ki tudják mutatni.
2009. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még a múlt héten csináltam. Csütörtökön. De az negativ lett. Egyébként pontosan jött meg tegnap, mert éppen 2 hete volt tüszőrepedésem, doki uh-n nézett.
2009. jún. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!