Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon furcsa a fekete kiscicá...

Nagyon furcsa a fekete kiscicám! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyfolytában csak néz a szoba minden pontjára de én nem látok ott semmit sem!!! Talán valami idegen szellem vagy mi??? Egy kicsit félek!!!
2010. szept. 4. 09:58
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
szokj hozzá, a cicák látják a szellemeket.
2010. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak egy szunyog vagy légy...
2010. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

-.-

szellem... xD

biztos csak valami szagra lett figyelmes és bebambul :)

2010. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A nyitott ablakból beáradó szél nem fújja a függyönyt? Az én cicám is azt néztem, elég ijesztően
2010. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is szokott ilyet csinálni, akkor is, ha semmi nincs ott. És olyan ijesztően tudja ő is nézni a semmit, hogy az félelmetes.
2010. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyet,csak fekszek az ágyban,felugrik mellém és nézi a falat,pedig tényleg nincs ott semmi:DIlyenkor szoktam az egyik játékát oda dobni neki és utánna el van azzal:D
2010. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egy vékony kis pók- vagy porháló a falon? Azt nagyon szeretik a cicák, ahogy a legkisebb légmozgás is meglengeti. Adj neki valami játékot, az majd elvonja a figyelmét (és tollseprűzd le a falat :=) ).
2010. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hát igen de nem légy vagy szúnyog mert azt én is látnám!!! NAGYON IJESZTŐ! Olvastam is a fekete macskákról rémtörténetet ami így hangzik:


Egyszer amikor egy kislány talált egy aranyos fekete cicát az utcán megsajnálta és befogadta. Este amikor lefeküdt aludni akkor furcsa nyávogásokra lett figyelmes a cicája ott volt a szekrény tetején és ő nyávogott. Gondolta a kislány biztos csak éhes! Utána megint hallotta! Most már a szőnygen nyávogott...5 perccel később a cica odaszaladt az ágyához és leszakította a fejét!!! Tanulság: Ne tarts este a szobádban fekete macskát!!!


EZ ELÉGGÉ IJESZTŐ!!!

FÉLEK IS A CICÁTÓL!!!

2010. szept. 4. 10:28
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ne félj a cicádtól, nem fogja leharapni a fejed. Játssz vele sokat, bízz meg benne. Valószínűleg tényleg csak valami hálót, vagy bogarat lát, az ő szeme jobb mint a tied, vagy szaglásával is érzékelheti.
2010. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 zsana1495 válasza:
100%
Ez biztos kamu. Egy kismacska nem képes ilyenre. Amúgy hol olvastad?
2010. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!