Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elöb ordibálva hívtam telón...

Elöb ordibálva hívtam telón az ismerösöm. Túl reagáltam?

Figyelt kérdés
Dühös vagyok rá, mert idáig vettem cba-s olcsó tápot vettem 400ft/kg és imádta a cicám. Az ismim rá beszélt, hogy picit jobbat vegyek, purina one-ra rábeszélt. És megvettem, horror pénzért erre nem eszi. Akkor ez egy xar. Kva drága és jobb volt a régi. Igazam van hogy le orditottam? Legszivesebben vele etetném meg. Méghogy jobb.

2017. márc. 17. 20:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Az ismidnek van igaza, csak a cicák nehezen viselik a változásokat. Majd megszokja. Keverj hozzá a régiből eleinte, vagy keverj hozzá tejfölt.
2017. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tudta volna hogy mi ízlik a cicádnak nem macska suttogó . Igen nagyon túlreagáltad csak jót akart erre te állat módjára beszéltél vele. Ahogy az első mondta keverd össze a régivel megszokja.
2017. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
87%
A Purina táp minősége jobb, mint a cba-s az tuti. A gond ott lehet, hogy a macskák többsége válogatós, és csak a megszokott tápot hajlandóak megenni. Én megpróbálnám eleinte keverni a két fajta tápot. Fokozatosan, először csak pár szem legyen az újfajta tápból, aztán egyre több. Ha így is meghagyja, akkor próbálnám esetleg felvizezni a keveréket, összekeverni és azt adni, így alig érezhető a különbség eleinte és fokozatosan növelheted itt is az új táp mennyiségét. Egyébként a Purina is inkább középkategóriának számít.
2017. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

A macskád válogat... ennyire egyszerű.

Igaza van az ismidnek, sokkal jobb a táp, az előző volt a szar.

Most őszintén, ha eddig hamburgeren éltél de most az egèszség èrdekèben csak nyers zöldséget ehetnél, melyikre vágynál?

Túlreagáltad, és bocs, de bunkó is voltál.

2017. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Bunkó paraszt vagy. Aki megköszönhette volna hogy az ismerőse segített neki kizárólag a MACSKÁJA ÉRDEKÉBEN.

S.r szeméttel etetted eddig ami tele van ízfokozóval meg franc tudja mivel.


Adott egy jó prémium táp Nyílván hogy most a másikat kéri.


Az ismerősöd helyében legközelebb pofáncsapnálak egy szívlapáttal

2017. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Na jo összekeverem, de akkor is xarabb ha nem eszi szerintem, ez a hülye meg kért, hogy legább picit jobb minöségüt vegyek. Na ja pedig roszabb, a macskám tudja
2017. márc. 17. 20:37
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem eszi nem azért van mert a táp rossz. Ha nem eszi elveszed. Előbb utóbb éhes lesz és enni fogja. Ha eszi akkor pedig rájön hogy nem rosz az csak szokatlan
2017. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
XD akkor ugyebár tudják mi a különbség a virsli (láttad már hogy készül? Undorító) és egy prémium táp között. Ja, mégsem...
2017. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
nem. a macskák azt eszik szívesebben amiben több az ízfokozó. A minőségi tápokat nem tömik tele ilyen szarokkal ezért nem is olyan jó az ízük, de ettől még nem rosszak. Én jó minőségű tápot veszek a kutyámnak, nem rajong érte, biztos szívesebben enne valami szar minőségűt ami tele van ízfokozóval de pont ezért nem veszek neki mert az egészsége fontosabb mint az hogy neki melyik szar ízlik jobban.
2017. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egy troll kérdés, és szándékosan provokálod itt az embereket.


Ha nem, akkor nagyon nem értesz a macskákhoz.


Ha egy gyereknek pici korától csak joghurtot meg édességet adsz enni, esetleg néha elviszed McDo-ba, majd hirtelen elkezdenéd normális, egészséges ételekkel etetni, persze, hogy nem fogja megenni. Nem ismeri, nincs hozzászokva. De (jó esetben) Te tudod jobban, hogy mi az egészséges és jó neki, és nem a gyerek.

2017. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!