Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vannak itt olyanok, akik csak...

Vannak itt olyanok, akik csak száraz táppal etetik a cicájukat? Milyen márkával?

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

nem jó az neki..

Etess vele több mindent, sőt (csirke)aprólékot néhány száz forintért egy kg-ot kapsz a hentesnél. Azt megfőzöd neki csak úgy magában, annál nem sok jobbat tudsz adni neki.

Elvégre a macska ragadozó.. Ha mégis csak táppal etetnéd adj neki mellé néha konzervet és konyhai maradékot.

2017. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az túlzás, hogy csak azzal, de napi 40 gramm orijen (tudom kevésnek tűnik, de nem is nagyon ennének többet)... + heti pár szem csirkeszív, esetleg dm-es alutasakos, de ez elenyésző. Rendesen isznak mellette, szóval szerintem nem para.
2017. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha túlsok májat adsz neki az nem jó.
2017. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
en a legolcsobb tapot veszem mindig mindegy mi az.
2017. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kössz. Kivagyok veletek a vízből
2017. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj bocs. A feletted levö az én kérdésem. Azt hittem nekem irják ezeket:)
2017. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, én. Purina One.
2017. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Reggelire mindig konzervet kapnak.

A nap többi szakaszában pedig Kitekat száraztápot.

Az egerészés pedig fakultatív. Inkább a fiatal cicám szokott vadászni. Ejtett már el denevért, vakondot, galambot is.


Tényleg nem egészséges az egyoldalú etetés.

Ha mást nem, az ebéd maradékát is odaadhatod neki (csirkecsontot nem szabad adni nekik, mert a szilánkok megakadhatnak a torkukon).

Nem pejoratív kontextusban írom, de gondolom te sem minden nap ugyanazt eszed.

2017. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Száraz tapbol Taste of te wildot kapnak a cicáim. Szerintem ez egy elég jó táp, viszont ehhez heti egyszer, kétszer vagy csak két hetente kapnak Miamor, Premiere vagy Animonda rafine alutasakos ennivalót.

Az egyik cica nyers húst is kap úgy két hetente.

2017. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha adhatok tanacsot akkor szaraz tappol a Josera az egyik ha nem a legjobb.A kulonbozo szines tapokat felejtsd el ne adj belole ezekbol a macskanak.(szagolj bele egy szines tapba majd szagolj bele a Josera-ba erezni fogod a kulonbseget)Mi a Josera termekeit vegyesen adjuk a macseknak ( halas, csirkes,borju stb)nagyon kedveli de vigyazz az adagolassal mert konnyu vele tuletetni az allatot.(meghizik)A szaraz tap melle mindig megfelelo mennyisegu es minosegu vizet kell biztositani.A Josera tapok mindent tartalmaznak amire az allatnak szuksege van nem kell melle semmit sem adni.Es nem romlik nem budosodik meg ha nem fogyasztja el mindet az allat.
2017. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!